HaberlerTeknoloji

OnePlus Buds Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı

OnePlus tarafından duyurulan OnePlus Buds kablosuz kulaklık modeli görücüye çıktı. Hızlı şarj, Dolby Atmos, dokunmaktik yüzey vb. bir çok yenilikle geliyor. Detaylar içeriğimizde

Çinli teknoloji üreticisi OnePlus tarafından tam kablosuz kulaklık pazarında kendi yer bulmak için yeni ürünü olan OnePlus Buds’ı tanıttı. Yeni kulaklık bir çok özelliği ile rakiplerinin önüne geçmeyi başaracak gibi.

OnePlus Buds teknik özellikleri ve fiyatı

OnePlus Buds olarak isimlendirilen yeni kulaklık modeli tasarımsal olarak piyasada görmeye alıştığımız tam kablosuz kulaklıklarla benzerlikler gösteriyor. IPX4 sertifikası bulunan kulaklık su sıçramalarına karşı dayanıklılık gösterirken, dokunmak yüzeyi sayesinde de bir çok fonksiyon yönetilebiliyor.

OnePlus Buds teknik özellikleri ve fiyatı

Kulaklığın dikkat çeken özelliklerinden birisi de üzerinde bulunan dinamik sürücüler sayesinde hem üst düzzey ses veriyor hemde Dolby Atmos ve Bass Boost desteği veriyor.

Kulaklık şarjı ve şarj kılıfı ile birlikte toplam 30 saat kullanım süresi veren OnePlus Buds, Warp Charge hızlı şarj desteği ile birlikte sadece 10 dakika şarj ederek 100 dk kullanım süresi sunarken, aynı sürede kılıfı 500 dakika kullanım süresi veriyor.

Piyasada yer edinmesi için en önemli faktörlerden birisi de OnePlus Buds fiyatı olduğunu söyleyebiliriz. OnePlus Buds fiyatı 80$ olarak belirleniş. Ülkemizde döviz kuru ve vergilerle biraz yüksek gibi gözükse de aslında teknik özellikleriyle bu fiyatı hak ettiğini söylemek mümkün.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu