TV Yayınları

İzlenmesi Gereken En İyi Vampir Dizileri

Her zaman ilgi çeken yapımlardan olan vampir dizileri arasından şimdiye kadar yayınlanmış olan en iyilerini sizler için bir araya getirdik.

Korku ve gerilimi bir arada sunmasının yanı sıra dönem dönemde komik anların kurgulandığı vampir dizileri, ayrı bir izleyici kitlesine sahip dizler arasında yer almaktadır. Kurt adamlar, vampirler ve nicesi korkunç karakterlerin yer aldığı vampir dizileri, korkunun ve gerilimin doruklara ulaştığı diziler arasındadır. Aşağıda gelmiş geçmiş en iyi vampir dizileri listesi bulunmaktadır. Dizilerin hepsi İMDB tarafında da yüksek puanlar almışlardır.

1. Moonlight

Moonlight

Alanının en iyi dizleri arasında yer alan Moonlight, korku ve heyecanı iliklerinize kadar hissedeceğiniz diziler arasında yer alıyor. Serinin önemli bir bölümünü izlediğiniz zaman, ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

2. Hemlock Grove

Hemlock Grove

İlk çıktığında sıradan bir dizi gibi olduğu düşünülse de, diziyi izleyenlerin farklı ortamlarda övgüyle bahsetmesi, ününün kısa sürede yayılmasını sağladı. Ayrıca House of Cards dizisinden sonra başlaması, ekstra bir merak uyandırmıştı.

3. Dracula

Dracula

Kan ve intikamın yanı sıra,aşk figürlerinin de senaryoda bollukla yer aldığı Dracula, isminden de anlaşıldığı üzere klasik vampir dizileri arasında yer alıyor.

4. The Strain

The Strain

Çok çeşitlilik arz eden en iyi vampir dizileri arasında yer alan The Strain, izleyenler tarafından tam not almış başlıca serilerden birisidir. Diğer vampir dizilerine nazaran oldukça değişik bir işlenmiş olan diziyi, vampir dizisi sevenlerin mutlaka izlemesini tavsiye ederiz.

5. Angel

Angel

Buff The Vampire Slayer dizisinde rol alan birçok ismin oynadığı dizi, son derece akıcı içeriği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Son derece iyi bir kurgu üzerine kameraya alınan dizinin oyuncuları da, rollerinde oldukça başarılı sunumlarla vampir içerikli dizi meraklılarına muhteşem bir seri sunuyor.

6. True Blood

True Blood

En iyi vampir dizileri arasında yer alan True Blood, üst düzey akıcılığa sahip gerilim ve korku içerikli dizilerinin başında geliyor.

7. Teen Wolf

Teen Wolf

Gerilim ve korkudan hoşlanan gençlerin izleyici kitlesi olarak hedef alındığı dizi, bir kurt adamın sınırsız maceralarını ve aşk hikayesini konu alıyor. Koltuğunuza gerilmemize neden olacak muhteşem bir senaryoya sahip olması nedeniyle, başta diziyi ergen dizisi olarak tanımlayanların dahi ilgisini çekmeyi başarmıştır.

8. Being Human

Being Human

Farklı bir vampir anlayışına sahip dizide, gerilim ve heyecan en üst perdede işlenmiş. Korku ve gerilimi iliklerine kadar hissetmek isteyenlerin, mutlaka izlemelerini tavsiye ettiğimiz diziler arasında yer almaktadır.

9. The Originals

The Originals

Vampire Diaries dizisinin içeriğine yakın olması ve bazı oyuncuların aynı dizide de oynamış olmasına rağmen, Vampire Diaries’i geride bırakmayı başaran harika bir dizidir. Son derece akıcı şekilde işlenmiş muhteşem bir dizi diyebileceğimiz The Originals, vampirlerin heyecanlı dünyasında olduğunuzu hissetmenizi sağlıyor. Dizi oyuncularının ve efekt yapısının harika performansı ile, sizden de tam not alabilecek dizilerin başında geliyor.

10. Buffy The Vampire Slayer

Buffy The Vampire Slayer

Vampirlerle birlikte bir vampir avcısının heyecanı yükseltecek macerasını ele alan Buffy The Vampire Slayer, yüksek gerilim dolu diziler arasında yer almaktadır.

11. Vampire Diaries

Vampire Diaries

Harika bir kurguyla hazırlanmış senaryosu, muhteşem oyuncu ve efekt performansı ve unutulmayacak akıcılığıyla, sizlere gerilimi en korkunç bir şekilde yaşatmaya aday en iyi vampir dizileri arasındadır. Bir çok güzel ve yakışıklı oyuncunun yer aldığı dizi, izleyenler tarafından tam not almaktadır.

 

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu