Faydalı BilgilerSağlık

Tüy Dökücü Doğal Bitkisel Kür Tarifi

Bayanların bir numaralı problemi istenmeyen tüylerdir. Özellikle bayanlar devamlı olarak ağda ve epilasyon yaptırmaktadır. Bu yöntemler güzel görünmek uğruna acı versede katlanılır. Bu yazımızda sizlere acı çekmeden tamamen bitkisel yöntemler ile İstenmeyen tüylerden kurtulmanın yolunu anlatacağız.Tüy Dökücü Doğal Bitkisel Kür Tarifi

Evde doğal yöntemler ile istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün üstelik acı çekmeden. Bütün erkek ve kadınlarda görülebilen istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak için bitkisel kür kullanabilirsiniz. Tüyleri köklerine etki ederek onları zayıflatan formül ile sizde parlak ve pürüzsüz bacaklara ve kollara kavuşabilirsiniz.

Tüy Dökücü Doğal Bitkisel Kür Tarifi

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için önce aşağıdaki malzemeleri hazırlayınız. Malzemeleri hazırladıktan sonra tarif için kür yapımı başlığını okumalısınız.

Tüy Dökücü Kür için Gerekli Malzemeler

  • Portakal
  • Rende
  • 1 çorba kaşığı zeytinyağı
  • Kase

Kür Kullanım Süreci

İlk olarak portakalı soyun ve kabuklarını rendeden geçirin. Kremsi bir kıvam alınca hazır olacaktır. Üzerinde 1 çorba kaşığı kadar zeytinyağı ilave ediniz. Ağda işleminden sonra, ağda yapılan bölgeye uygulayın ve 1 saat sonunda yıkayın. Narenciye bitkileri asit içerikleri ile kıl kökleri üzerinde yakıcı etki bırakırlar. Bu sayede istenmeyen tüylerden kurtulabilir ve bacaklarınıza parlak bir görüntü katabilirsiniz.

Aklınıza takılan konuları konu altından isimsiz olarak da sorabilirsiniz. Güzellik daima sizinle olsun.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu