HaberlerTürkiye

Tunç Soyer’in Açıklaması Gündemi Karıştırdı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in bu sözleri gündeme oturdu!

Terör örgütleriyle ilişkili olduğu gerekçesiyle KHK ile meslekten ihraç edilenlerle ilgili CHP’li Soyer, ‘Biz KHK ile atılmış öğretmenleri zabıta olarak alacağız’ dedi.

İyi Parti ve CHP ittifakı ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tunç Soyer, İzmir Kitap Fuarı’nda ‘Nasıl bir yerel yönetim? Nasıl bir İzmir?’ adında ki konuşmaya katıldı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile işten çıkartılanlar ile ilgili açıklamada bulundu.

FETÖ ve PKK ilişkileri nedeniyle memurluktan atılan kamu personelerini ilgilendiren konuşmasında Tunç Soyer, “Biz KHK ile atılmış öğretmenleri zabıta olarak alacağız. Bu o kadar çok şeyi değiştirecek ki. Zabıtanın öğretmen olması, belediye ve vatandaş arasında bambaşka bir ilişki yaratacak. Bunun gibi çok şey var” dedi..

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu