HaberlerListeler

Yeni iPhone Modellerinin İsimleri ve Fiyatları Ortaya Çıktı

Apple’ın piyasaya süreceği 2018 model yeni iPhone’ların isimlerinin ne olacağı teknoloji severler tarafından merakla bekleniyor. Bundan bir süre önce yayınlanan bir habere göre OLED ekrana sahip olan yeni modellerin isimlerinin iPhone Xs ve iPhone Xs Max olarak tanıtılacağı söylenmişti, LCD ekranlı daha ucuz modelin ismi ise iPhone 9 olacağı ileri sürülmüştü. Çin’de ortaya çıkan yeni bir sızıntı ise yeni modellerin isimlerinin böyle olmayacağını gösteriyor.

Çin’in en büyük sosyal medyalarından birisi olan Weibo’da yer alan bir paylaşımda China Mobile’a ait bir sunumdan alındığı iddia edilen sunumda yeni iPhone modellerinin hangi isimlerle piyasaya çıkacağı ortaya çıktı. Buna göre  yeni modellerin isimleri iPhone XS, iPhone XS Plus ve iPhone XC olacak.

Yeni iPhone’ların fiyatları da belli oldu

Yeni iPhone'ların fiyatları da belli oldu

Daha önceki modellerde büyük versiyon olan modellere eklenen Plus adı artık yeni modellere yer almayacak, onun yerine Max ismi kullanılacak. 21 Eylül 2018 tarihinden satışa çıkacak yeni iphone modellerinin fiyatları ise aşağıdaki gibi olacağı belirtiliyor.

iPhone XS (5.8 inç) fiyatı 900 dolar, iPhone XS Plus fiyatı (6.5 inç) 1.015 dolar ve iPhone XC fiyatı (6.1 inç) modeli ise 700 dolar başlangıç fiyatı ile satışa çıkacak. Ülkemizde ise bu fiyatların üzerine eklenecek vergiler neticesinde fiyat bir hayli yüksek olacak. Samsung Note 9’un 8.000 TL fiyat etiketine sahip olduğunu düşünürsek, yeni iPhone modellerinin fiyatları da rekor seviyede olacaktır.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu