HaberlerListeler

Asus Zenfone 6 çift kızaklı tasarımla gelebilir

Zenfone 5 modelini tasarlayanlar tarafından Asus Zenfone 6 modeli için çift kızaklı yeni tasarımlar yayınlandı. Tasarımlarda yer alan görsellerde 5G destekeyen ve aşağı ve yukarı yönlü hareket edebilen çift kızaklı tasarım göze çarpıyor. Akıllı telefonun ön kısmı aşağı yönlü kaydırıldığında selfie kamerası ve LED flaş görülürken, yukarı yönlü kaydırıldığında ise oldukça gelişmiş bir hoparlör ortaya çıkıyor. 

Bu tasarımı yıllar önce Nokia ile görmüştük ve bir nesil illaki hatırlyacaktır. Asus’un bu tasarımı kullanması kullanıcıların dikkatini yeniden çekebilir.


Tasarım ile ilgili en çok çalışma yapan ve yenilikler deneyen firmalardan birisi olan Asus, yeni modellerinde 3D tasarımı bir adım ileri götürerek daha ergonomik telefonlarda ürettiği görülüyor. Paylaşılan bu göserllerle belkide en yüksek ekran kasa oranına sahip olacak telefonda aynı zamanda çok iyi bir hoparlör ve selfie kamerası kullanılabilecek.

16 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak Asus Zenfone 6 modelinin görsellerdeki hangi tasarımla geleceği ise merak ediliyor. Hangisinin seçileceği bilinmiyor ama tanıtıldığında çok dikkat çekici bir model olacağı kesin.

https://twitter.com/evleaks/status/1114973034987839489

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu