HaberlerListelerSpor

Taraftarlar Kulüp Başkanının Evini Bastı

Bursaspor Süper Lig’in 22. haftasında evinde karşılaştığı Çaykur Rizespor karşısında 2-0 mağlubiyet alınca kulüp yönetimi Mayıs ayı için olağanüstü kongre kararı almak zorunda kaldı. Alınan kongre kararındaki asıl etken ise hiç şüphesiz Bursaspor taraftarlarının başkan Ali Ay’ın evini basarak burada başkanla görüşmesi oldu. Görüşmenin görüntüleri sosyal medyada yankı uyandır. Görüşmeyi aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

BURSASPORLU TARAFTARLAR SAMET AYBABA’YI DA ELEŞTİRDİLER

Takımın ligdeki durumundan şikayetçi olan bazı taraftarlar, başkanın evine kadar giderek burada hem teknik direktör Samet Aybaba’yı hemde Bursaspor kulübü başkanı Ali Ay’ı eleştirdiler ve en kısa sürede kongreye gitmesini istediler. 

Yapılan bu olağan dışı görüşmenin ardından Bursaspor yönetimi açıklamasında,  olağanüstü kongre kararı aldıklarını ve Mayıs ayında yapacaklarını açıkladı.

Taraftar Başkan Ali Ay’ın evini bastı

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu