HaberlerListelerTV Yayınları

Kadın Dizisi 49. Bölüm’de Neler Oldu ( Son Bölüm)

48.bölümde arabayla çocukların bulunduğu araca çarpanın aslında yarış yapan 2 genç olduğu ortaya çıkıyor. Ancak çocuklar ve Bahar çok korkuyor. Bu arada Bahar Munir’in sesini duymuş ve herşeyi Sarp’a anlatmıştı, Munir ve Pırıl’a saldıran Bahar çocuklarımı siz kaçırdınız diyerek çığlıklar attı. Bunun üstüne Sarp onu sakinleştirmeye çalışırken çocuklar Bahar ve Pırıl’ı kavga ederken gördüler ve çok korktular. Bunun üstüne Bahar yine çocukları için Pırıl ve Sarp’a düşmanlık beslemeyeceğini ve iyi anlaşacağını Sarp’a söyledi.

Bu esnada özellikle Nisan babasına karşı soğuk davranıyor ancak Bahar bunu kesinlikle istemiyor, Nisan Babasının yanında Bahar’a, ‘Arif abimle evlenirseniz bize kardeş yapacak mısınız?’ diye sordu. Şok olan Sarp kıskançlık krizine girdi.

Cafenin sahibi Emre Yeliz’le konuşmak için evine gitti ve Yeliz ve Hatice’ye iş teklif etti. Zaten zor durumda olan ve paraya ihtiyacı olan Hatice ve Yeliz teklifi kabul ettiler ve geçici olarak cafede çalışmaya başladılar.

Çocukların Bahar’a arabadaki televizyonda Yeliz teyzemizi gördük demesi üstüne Bahar şüphelendi ve telefonla görüşemek istediğini Sarp’a söyledi, ancak Sarp tehlikeli diyerek reddetti. Ancak Bahar ve çocuklar Pırıl’ın telefonunu gizlice aldılar ve Ceyda’yı aradılar, Ceyda ile görüşmeleri kısa sürdü çünkü telefonun şarjı bitti ancak daha sonra şarj aletini alan Dorukcum sayesinde telefonu şarj ettiler.

Bahar tekrar Ceyda’yı aradı, Emre telefonda Bahar’a başın sağolsun diyince Bahar şüphelendi ve Yeliz’in öldüğünü öğrendi. Şok geçiren Bahar Sinir krizi geçirdi.

50. bölüm fragmanı yayınlanan Kadın dizisinde Arif Bahar ve çocukların yanına geliyor, Sarp onları sarılırken görüyor. Bakalım 50. bölümde Kadın dizisinde neler olacak?

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu