HaberlerListelerYaşamYaşam - insan

Hiç Ölmeyecekmiş Gibi Dünya Malına Tamah Eden Toplumun Acınası Halini Gösteren Twitter Paylaşımı

Gün içerisinde belkide defalarca insanların bir birine yaptığı haksızlar, konuşmaları esnasında bahsettikleri değerleri maalesef faaliyete geçirmeye geldiğinde pek uygulamıyorlar. İnsanların bir birine olan saygısı yok denecek kadar azaldı, bazen dinden bahsederler ama üç kuruşluk bir şey için kendi inançlarını hiçe sayarlar.

Erdem Sezer isimli bir Twitter kullanıcısı da kendi yaşadığı ve hoşuna gitmeyen bir kaç ilginç olayı sosyal medyada paylaşmak istediğinde bunun bir viral olacağını düşünmemişti ama dedikleri artık ülkemizde o kadar çok yaşanıyor ki insanlara tanıdık geldi. Bir çok kişi bunun paylaşılmasını bekliyormuşcasına kendi sosyal medya hesaplarına paylaştı.

Aşağıdaki Twitter floodunu okuduğunuzda eminim sizde “bunlar benimde kaç kere başıma geldi” diyeceksiniz. İnsanların ve insanlığın ne hale geldiğini gösteren o yazıları sayfayı aşağıya kaydırarak okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu