TV YayınlarıHaberlerMagazin

Survivor Reşat kimdir? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

Survivor 2021 yarışmasında yarışacak olan Trabzonlu fenomen Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir? İşte onun hakkında detaylar...

istanbul temizlik şirketi

Survivor 2021 yarışmasının başlamasına sayılı günler kala yarışmanın fragmanı yayınlandı. Survivor 2021 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kimdir?

Yarışma fragmanında yarışmayla ilgili iddialı söylemlerde bulunan Survivor Reşat 1990 Trabzon, Of doğumlu. Üniversiteye kadar olan eğitimini Of’ta gören Reşat Hacıahmetoğlu, 2014 yılında Ordu Üniversitesi’nden mezun oldu.

Lise ve üniversite yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarıyla ilgilenen yarışmacı, eğitimi sonrasında da vücut geliştirmeye devam etti. 2016 yılında sosyal medyaya katılan ve burada Karadeniz aile yapısı başta olmak üzere doğa ve sporu kendi sevilen mizahıyla birleştirerek takipçileriyle paylaştı.

Instagram’da 547 bin takipçisi olan fenomenin Twitter’da 12.2 bin takipçisi bulunuyor.

Survivor Reşat kimdir? Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

Reşat Hacıahmetoğlu sosyal medya hesapları

Reşat Hacıahmetoğlu instagram hesabı: resathao

Reşat Hacıahmetoğlu Twitter hesabı: resathao

İlginiz Çekebilir

Martin Luther King

Martin Luther King, Jr., Afrikalı-Amerikalı Baptist papaz ve Amerikan yurttaş hakları hareketi önderi. Dünya genelinde şiddet karşıtı ve ırksal eşitlik görüşleriyle tanınmaktadır ve 1964 yılında Nobel Barış Ödülü'nü kazanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu