EDİTÖR BAŞVURU
MagazinDünyaHaberler

Cristiano Ronaldo, Instagram’da 250 Milyon Takipçiye Ulaştı

Tüm zamanların en çok gol atan oyuncusu unvanına sahip olan Cristiano Ronaldo, Instagram'da 250 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi olmayı başardı.

Dünyanın en ünlü ve en iyi futbolcularından birisi olan Cristiano Ronaldo, yeşil sahalardaki başarısını sosyal medya üzerinde de devam ettiriyor. Aktif bir instagram kullanıcısı olan Ronaldo bu platform üzerinde 250 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi olmayı başardı.
Messi ile birlikte dünyanın en iyi futbolcusu yarışında kıyasıya rekabet eden ve hayranları tarafından da sıkı takip edilen yıldız futbolcunun ülkemizden de oldukça fazla takipçisi var. Rakibiyle yeşil sahalarda başa baş gitse de iş sosyal medyaya gelince Cristiano Ronaldo, Messi’ye oldukça fazla fark açmış diyebiliriz.
Messi’nin takipçi sayısı 174,5 milyon iken Ronaldo’nun 250 milyon kişi oldu. Ronaldo’nun ardından Instagram’da en fazla takipçisi olan kişiler sırasıyla Ariana Granda (213.9 milyon), Dwayne Johnson (209 milyon), Kylie Jenner (207 milyon) ve Selena Gomez (200 milyon).
Cristiano Ronaldo Instagram geliri ne kadar?

Cristiano Ronaldo Instagram geliri ne kadar?

Juventus ile yaklaşık 30 milyon Euro sözleşmesi bunan Ronaldo’nun sadece Instagram üzerinden yıllık 50 milyon dolar civarında kazanç sağladığını söyleyebiliriz.

İlginiz Çekebilir

Serap Yılmaz

Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları okuyuculara aktarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu