Kimdir?Listeler

Survivor İlayda Şeker Kimdir?

2021 yılı Survivor yarışmasında gönüllüler takımına adını yazdıran isimlerden biri de İlayda Şeker oldu. Peki, İlayda Şeker kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir?

Türkiye’de izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor’ın yeni sezonu da izleyicilerle buluşmuş durumda. 2021 yılına yeni kadrosuyla başlayan Survivor, her yıl oduğu gibi bu yıl da kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 9 Ocak Cumartesi günü izleyiciyle buluşmuş olan yarışma programında yer alan isimlerden biri de İlayda Şeker oldu. İlayda Şekerin Survivor parkurlarına karşı sergileyeceği performans ise merak konusu olmuş durumda. Peki, İlayda Şeker kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir?

İlayda Şeker Hayatı

İlayda Şeker Hayatı

2021 yılı Survivor yarışmasında gönüllüler takımına adını yazdıran isimlerden biri de İlayda Şeker oldu. Peki, İlayda Şeker kimdir? İlayda Şeker, 12 Haziran 1994 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite hayatına kadar doğduğu yerde hayatını geçiren Şeker, kazanmış olduğu Sakarya Üniversite’sinde eğitim görmek üzere Sakarya’ya taşınmıştır. Üniversitesinde gördüğü eğitiminin tamamlanmasının ardından Nevşehir’e dönmemiş ve İstanbul’da yaşayan dedesinin yanında kalmaya karar vermiştir. Survivor macerasına gönüllüler takımında başlayıp ünlüler takımında devam eden İlayda Şeker’in ünlüler takımında sergileyeceği performans ise merak konusu oldu. İlayda Şeker’in şu an ise Survivor parkurlarına heyecanla hazırlandığı ve şimdilik herhangi bir işte çalışmadığı bilinmektedir.

İlayda Şeker Instagram Hesabı

2021 yılı Survivor kadrosunun açıklanmasının ve ilk bölümlerin yayınlanmasının ardından merak konusu olan isimlerden biri de İlayda Şeker oldu. İlayda Şeker, Survivor yarışmasının ilk bölümünde gönüllüler takımının oylaması sonucu ünlüler takımına transfer olan yarışmacılardan biridir. Bu gelişme ile dikkatleri üzerine çeken İlayda Şeker’in gönüllüler takımında sergileyeceği performans ise merak konusu. Bunun yanında Şeker’in sosyal medya üzerinde yer alan hesapları da merak edilmekte. Instagram üzerinde anlık 13,1 bin takipçisi bulunan İlayda Şeker’in kullanıcı adı ise ‘’@ilayda13seker’’ şeklindedir.

‘’İnsülinleri hazırlayın, şekerinizi yükseltmeye geliyorum” sözleriyle akıllara kazınan Şeker, Survivor macerasıyla ilgili yaptığı Instagram paylaşımında şu sözlere yer verdi:

‘’Herkese selam öncelikle 🍭 #survivor2021 kadrosunda bu sene bende varım 🐥 tek gerçek hesabım bu sayfadır, lütfen diğer hesaplara itibar etmeyiniz. Beni destekleyen herkese çok çok teşekkür ederim şimdiden. Hadi byyy 🖤🖤🖤🖤🐥🐥’’

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu