Haberler

Samsung Galaxy S11 tam 108 MP kamera ile geliyor

Samsung 2019 yılının beklenen telefonu Galaxy Note 10 modeli tanıtmasından sonra gözler 2020 yılının ilk aylarında tanıtılacak olan Samsung Galaxy S11 modeline çevrildi. Galaxy S11 modelinin 10x optik zoom özeliğine sahip 108 MP kamera ile geleceği iddia ediliyor.

Merakla beklenen Samsung Galaxy S11‘in 10x optik zoom özellikli 108 megapiksel kamera ile geleceği söyleniyor. Independent tarafından hazırlanan son rapora göre amiral gemisi telefon, 108 megapiksel çözünürlüğe sahip ilk kamera sensörü olan ISOCELL Bright HMX ile donatılacak.

Sansung’un Note 10 modelini tanıtmasının ardından yeni işlemci ve bir çok özelliğini ilk olarak tanıttığı amiral gemisi modeli S serisinin yeni üyesi olacak Galaxy S11 ile ilgili iddialar ortaya çıkmaya başladı. Independent’ın hazırladığı yeni raporda Samsung Galaxy S11 modelinin Xiaomi ile Samsung’un ortak geliştirdiği yeni görüntü sensörü ile birlikte akıllı telefon piyasasında ilk kez bir model 100 milyon piksel çözünürlüğün üzerine çıkmış olacak.

[irp]

ISOCELL Bright HMX olarak adlandırılan yeni sensör ile  Samsung Galaxy S11 modeli ile 12032 × 9024 piksel çözünürlüğünde fotoğraf çekilebilecek. Ayrıca kamera 10x optik zoom  da sağlayacak.

Samsung galaxy s11

Samsung Galaxy S11 kamerası 10x optik zoom sunacak

Samsung’un yeni modeliyle ilgili bir diğer iddia ise Galaxy S11 kamerasının 10x optik zoom özelliğinde olacağı. Fakat Xiaomi ile birlikte üretilen bu sensörü ilk kullanan akıllı telefon S11 olmayabilir, zira Xiaomi firması Xiaomi Mi Mix 4 modelini bu yıl son bahar aylarında tanıtacak ve yeni sensörü ilk kez bu modelde görebileceğiz. Samsung Galaxy S11 modeli ise 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkacak.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu