Haberler

Şelale ekran tasarımı kullanılan Vivo NEX 3’ün ilk görüntüsü ortaya çıktı

Akıllı telefon üreticisi Vivo’nun yakın zamanda tanıtacağı şelale ekran tasarımına sahip telefonu Vivo NEX 3 için meraklı bekleyiş devam ediyor. Vivo ürün müdürü Li Xiang, Vivo NEX 3’e ait gerçek telefon görüntülerini paylaştı.

Vivo firmasının yeni akıllı telefonu Vivo NEX 3’ün tasarımının nasıl olduğunu gösteren taslak çizimler ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan tasarımlara bakıldığında ise yeni modelde kullanılan ekranın yanlarındaki kavisler şimdiye kadar üretilen bütün kavisli ekranlardan daha belirgin ve hoş olduğunu söyleyebiliriz.
Şelale ekran vivo nex 3 tasarımı
[irp]
Tasarımından söz ettiren telefon ile ilgili söylentiler devam ederken bugün Vivo ürün müdürü Li Xiang, takipçileriyle Vivo NEX 3 modelinin canlı görüntüsünü paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta şelale ekranın gerçek kullanımda nasıl görüneceğini de bizlere göstermiş oldu. Şelale ekran kullanılan telefonda yan çerçeveler hiç yok diyebiliriz. Diğer bir deyişle aman kavisli ekran var diyeceksiniz yok önceki kavisli ekranlarla pek alakası yok.

Vivo NEX 3 ekranında çentik ve delik yok

Teknik olarak bir detay bilinmese de Vivo NEX 3 ekranında herhangi bir çentik veya son zamanların modası kamera deliği yok. Bu tasarımdan yola çıkarsak Vivo tepe modeli bu telefona selfie kamerası açılıp kapanabilen bir modülle kullanılacak. Cihazın resmi tanıtım veya piyasaya çıkış tarihiyle ilgili bir bilgi henüz verilmedi fakat görüntüsü paylaşılan cihaz prototip bir cihaz ve test aşamasının ardından bir süre sonra tanıtımı yapılacaktır.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu