HaberlerListelerTeknoloji

Huawei’nin ilk katlanabilir telefonu Mate X ortaya çıktı

Akıllı telefon ve mobil dünya ile ilgili yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ve genelde iddiaları doğru çıkan Ishan Agarwal, Huawei’nin kısa bir süre sonra tanıtacağı katlanabilir ekranı olan ilk telefonunun görüntülerini paylaştı.

Çin’in en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Huawei katlanabilir telefonunu Mate X adıyla satışa çıkartacak. Yayınlanan fotoğrafta yer alan görüntünün Mobil Dünya Kongre’si hazırlıkları sırasına bir panoya asılan reklam afişinin görüntüsü olduğu iddia ediliyor. 

Huawei Mate X tanıtım günü 24 Şubat

Huawei Mate X tanıtım günü 24 Şubat

Yukarıdaki fotoğrafta yer alan afişteki telefon geçen hafta Samsung tarafından duyurulan Galaxy Fold modelinden daha güzel gibi gözüküyor. Ayrıca Mate X modelinde 5 G teknolojisi kullanılacak. Görüntü haricinde herhangi bir teknik özellikle ilgili bir bilgi yok şimdilik.

Huawei Mate X, 24 Şubat’ta Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak. Detaylarının yarın belli olacağı katlanabilir telefonun fiyatı da bir başka merak konusu, zira Samsung Galaxy Fold’un satış fiyatı 1.980 dolardan başlayacak. Huawei’nin ondan bir nebze daha ucuz olacağını söylemek gerek.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu