HaberlerPolitikaÜnlüler

Şahan Gökbakar’ın dikkat çeken paylaşımı

Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından ülkemizdeki politik gündem ile ilgili bir paylaşım yaparak “Zihniyet değişmeden zerre ileri gitmez bu ülke” dedi ve siyasilere sitem etti.

Yaptığı filmlerle ve eğlenceli paylaşımlarıyla sürekli gündemde olan ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın arada sırada siyasi paylaşımlar yaptığı da biliniyor. Son olarak ülkemizdeki son günlerde yaşanan gelişmelerle ilgili olarak bir paylaşım yaptı.

“ZİHNİYET DEĞİŞMEDEN ZERRE İLERİ GİTMEZ BU ÜLKE”

İnstagram hesabında takipçileriyle paylaştığı gündeme dair yorumunda ülkenin içerisinde bulunduğu duruma ve çıkan haberlere atıfta bulunarak “Zihniyet değişimi olmadan zerre ileri gitmez bu ülke. Gördüğünüz gibi siyasi parti fark etmiyor zihniyet aynı olduktan sonra. Gelen oğlunu atıyor, bir başkası kardeşini atıyor, başkası bacanağını koyuyor. Bazıları kendini başka yere atayıp maaşa bağlıyor. Belediye hizmet etmek değil, rant görüldüğü için… Zihniyet değişikliği lazım topyekün bir zihniyet değişikliği.” ifadelerini kullandı.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu