HaberlerTeknoloji

Redmi, 108 MP kamerası olan ilk modelini tanıtmaya hazırlanıyor

Xiaomi'nin bünyesinde bulunan Redmi 108 MP arka kamerası olan yeni akıllı telefonu tanıtmaya hazırlanıyor. Xiaomi'de kullanılan sensör kullanılacak.

Çin’li Xiaomi’nin alt markası olan Redmi markasına ait yeni bir akıllı telefon modelinin piyasaya çıkacağı kesinleşti. Yakın zamanda tanıtılması beklenen olan yeni telefonda Xiaomi’nin tepe modellerinde kullanılan 108 MP ana kamera yer alacak.

M2007J17C model numarası ve Gaauguin kod ismiyle test edilen yeni modeliyle ilgili detaylar yavaş yavaş sızmaya başladı. 108 MP kamerası olacağı ortaya çıkan Redmi modeli Xiaomi tarafından üretilen 108 megapiksel sensöre sahip en ucuz telefon olacak.

Xiaomi'nin 108 MP kameralı 3 telefonu var

Redmi markasının ilk 108 MP kameralı telefonu olacak

Xiaomi markasına oranla nispeten daha alt modeller çıkartan ve daha uygun fiyatlı telefonları satışa çıkaran Redmi’nin yeni modelinin tam adının ne olacağı, teknik özelliklerinin detayları ve fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Xiaomi şimdiye kadar 108 MP 3 adet telefon tanıtmış ve bunların hepsini kendi adı altında satışa sunmuştu.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2020/09/19/xiaomi-m2007j17c-codenamed-gauguin-with-a-108mp-camera-certified-in-china/

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu