Haberlerİlginç Haberler

Mini Etek Giyebilmek İçin Bir Bacağını Kestirdi

Amerika’da yaşanan ilginç olayda Kristy Wimberly isimli 32 yaşındaki genç kadın sağ bacağını çirkin gördüğünü için mini etek giyimce yakışmadığını söyleyerek sağ bacağını kestirdi.

Henüz 6 yaşındayken omurilik tümörü teşhisiyle ameliyat edilen Wimberly’nin ameliyat sırasında sinirleri zedeleniyor ve sağ bacağının büyümesi sol bacağından daha yavaş oluyor.

İlgili Makaleler

BACAĞI YÜZÜNDEN HİÇ MİNİ ETEK GİYEMEDİ

Wimberly, kısa olan sağ bacağının boyunu sol bacağına eşitleyebilmek için farklı zamanlarda 19 ameliyat geçirdi ve sonucundan memnun kalmadı. Okul hayatı döneminde de arkadaşlarının onunla sürekli dalga geçmesi sebebiyle her zaman pantolon giymek zorunda kaldığını ve her ameliyat sonrasında bir süre sandalyeye mahkum kaldığını bununla birlikte enfeksiyonda kaptığını belirtti.

2017 yılında kendi isteğiyle geçirdiği son ameliyatla sağ bacağını kestiren genç kadının kesilen bacağı yerine protez bacak takıldı ve bu şekilde daha mutlu olduğunu, istediği gibi giyinebildiğini söyledi.

Yeni halinin yanında eski fotoğraflarına baktığında aldığı karardan dolayı hiç pişman olmadığını söylerken, yaklaşık 20 yıldır giydiği pantolonları bundan sonra hiç bir zaman giymeyeceğini de söyledi.

Ne diyelim Allah akıl fikir versin.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu