HaberlerKimdir?ListelerÜnlüler

Kendall Jenner Kimdir? Kendall Jenner’in Hayatı

istanbul temizlik şirketi

Kendall Jenner Kimdir?

Kendall Jenner Kimdir?

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian’ın da aralarında bulunduğu Kardashian kardeşlerin üvey kız kardeşi olan Kendall Jenner, dünyaca ünlü model ve ABD’de şov programı sunucusudur.

Kendall Jenner’in Hayatı

Kris Jenner ve Bruce Jenner çiftinin kızı olan ünlü model, 3 Kasım 1995 tarihinde Los Angeles’ta dünyaya gelmiştir. Renkli kişiliğinin yanı sıra güzelliğiyle de dillere destan olan Kendall Jenner, bir Amerikan televizyonunda yayınlanan Keeping Up With The Kardashians isimli aile şov programını yayınlamaktadır.

Dünyaca ünlü model Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olduğu bilinen Jenner’in, Kylie adında bir öz kız kardeşi bulunmaktadır. Amerikan’ın en genç televizyon kişilikleri arasında yer alan Kendall Jenner, magazin haberlerinde en fazla yer alan isimlerden birisidir. Dünya genelinde milyonlarca takipçisi olan genç model, bölgenin en prestijli okullarından birisi olan Sierra Canyon’da eğitim almıştır.

Kariyer Hayatı

Kariyer Hayatı

Kendall Jenner’in hayatı boyunca attığı akıllıca adımlar nedeniyle, yaşıtlarına göre kariyerinin zirvesine çıkmasını bilinmektedir. 13 yaşında modelliğe adım atan Jenner, ilk defa Güzel İnsanlar başlığıyla Paper Magazine dergisinde yer almıştır. Bu süreçten sonra ünlü bir modellik ajansı ile anlaşan Jenner, bu süreçte çok ünlü dergilerin çekimleri için objektif karşısına geçti.

Seventeen, Teen Vogue ve OK dergileri için fotoğraf çekimlerine başladı. 2011 yılında yine bu dergilerden birisi tarafından, kız kardeşi olan Kylie ile birlikte Stil Elçileri olarak seçildiler. Bu süreç içerisinde bir yandan modelliğe devam ederken, yandan da kardeşiyle birlikte moda tasarımı yaptı.Birçok magazin dergisine kapak olan Kendall Jenner, aynı zamanda birçok ünlü markanın da reklam yüzü olmuştur.

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu