Instagram takipçi satın al
Güzel Sözler

Güzel Damar Sözler

Sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel damar sözler, kısa damar sözleri sizin için bir araya getirdik. Okumadan geçmeyin.

istanbul temizlik şirketi

Damar Sözler

Damar Sözler

Sevdiğiniz kişiden trajedi komik bir şekilde ayrılabilirsiniz. Bulunduğunuz durum ile ilgili damar sözler paylaşımı yapmak durumunda özgün içeriklere sahip olmanız gerekiyor. Başta Facebook olmak üzere Twitter ve Instagram gönderilerinin açıklama kısmına bu tarz sözler yazmak durumunuz hakkında oldukça iyi ipuçları verecektir.
Atarlı sözler paylaşmak insanları ergen gibi gösterilse de ara sıra bu tarz paylaşımlar yapılmaya ihtiyaç duyuluyor. Karşınızda yer alan kişiye bir mesaj göndermenin en uygun şekli olarak gösterilen damar sözler , bu konuda ki tüm ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilir. Yazımız içerisinde yer alan internet adresleri üzerinden damar içerikli laflar bularak ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Kısa damar sözler

Sessizlik seni bin yıl boyunca suskun bir şekilde beklemek gibidir. Sensizlik ise dünya denilen cehennemde sessizliği beklemektir!

Aşk ve yangının birbirini sürekli tamamlar. Sonuç olarak ikisi de düştüğü yeri yakar.

Bahar yağmurlarına destek olsun diye ağlar bazıları. Çünkü ilkbaharda yaşanan aşk daha başkadır, kasımda donan gözyaşları ilkbaharda çözülür.

Denizler derinliğiyle, yangınlar alevleriyle korkutur insanı. Oysaki aşka her şey dahildir; boğulmaktan kurtulan kendisini bir anda alevler içinde bulabilir.

Aşk üzerine boyumdan büyük laflar edebilirdim, ancak haddinden bile küçük insanlara rastladım.

Aşkın huzuruna çıkıp iki kelime bile edemeyince daha iyi anlarsın; bazen şiirlerin bile dili dolanır aşkın karşısında.

Aşkın mevsimleri yok mu sanıyorsun? Kışın işlediği suç büyük olursa, bahar hiçbir zaman gelmemeyi tercih edebilir.

Denize girmekten korkun çocuk gibi seviyorum seni, yaklaşmak istiyorum ama sana uzak kalmam en doğrusu.İkimizi de aynı kefene sarsalar, bu dünyada bir olamadık belki öbür dünyada bir olurduk.

Ben seni öylesine geçici değil, ölesine kalıcı seviyorum.

Belki hiçbir zaman adımız aynı yaprakta yazmadı ama ben hayallerimde seninler aynı yastığa baş koyarak yaşlandım.

Yaşadığın bazı duyguları hiçbir zaman yazamazsın, yalnızca hissettirebilirsin.

Sizi hayallerinizden vaz geçirebilecek bir kalp bulduysanız Allah’ınızdan yeni bir ömür isteyen çünkü o kalbi yaşamaya bir ömür yetmez.

Ben senin yalnızca sevgilin değil, gözlerimin içine bakmaya kıyamadığın birisi olmak istiyorum.

Sen benim en büyük günahım ve en çok sevdiğim günahımsın.

Bana hiçbir zaman yüzünü dönme gece olduğunu sanıyorum benim hayat ışığım.

Ben senin her bir zerrene muhtaç iken kim üzüp hırpalıyor seni.Gülüşünün bende kaç bahar edeceğini tahmin bile edemezsin.

Gittiğin zaman sol yanımı neden götürdün. O olmadan yaşayabilir miyim sandın?

Sen hangi şiirde ya da hikayeden fırlayıp geldin kalbimin tam orta yerine.

Baktığım her yerde olabileceğini hissettirdin bu gönlüme.

Sen benim yaşadığım ilk şiir, yaşadığım ilk çaresizlik, yaşadığım en büyük boşluksun.

Mühendislik yalnızca hesap yapmaktan ibaret değilmiş asıl önemlisi insan mühendisliğini çözebilmekteymiş.

Elimde baktığım resmin olmasaydı da sen olsaydın. Ben senin olduğun yerde acı çekmeye de razıyım.

Sen benim saatlerce seyre daldığım en güzel varlıksın.

Kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Kimseye sana yaptığımı yapmadım. Ben yalnızca seninle doyumsuz bir şekilde aşkı yaşamak istedim.

Gülerken yaşadığın acıları yalnızca ben anlıyorum, sana derman olmak istiyorum.Sonunun nasıl biteceğini kestirememekten sevginin aşkın ne olduğunu unuttuk galiba.

Bizim ev dolu bana kalbinde yer açar mısın oraya gelmek istiyorum.

Sesindeki huzuru kimseye gösterme sevdiceğim, seni ölesiye kıskanırım.

Damar Laflar

Kelime oyunları yaparak insanlar üzerinde bir etki kurabilmek oldukça zevklidir. Karşınızdaki kişinin dile getirmiş olduğu sözler üzerinizde bir etki meydana getirmiş ise karşılık vermeniz gerekir. Bazı durumlarda söyleyecek bir söz bulamaz, kilitlenebilirsiniz. Bu gibi durumlarda elinizin altında bulunması gereken bazı damar sözler olmalıdır.

Biraz duygusal, biraz da dokundurucu olan bu sözler tamamen kullanım amaçlarına göre seçilerek karşı tarafa iletilmelidir. Bazen bulunduğunuz ortamdaki kişiler ile aranızda iyi hatıralar olmayabilir. Hoşnutsuzluğunuzu dile getirmek için doğrudan kelimeler kullanmak yerine damar laflar kullanarak rahatsızlığınızı zeki bir şekilde dile getirebilirsiniz.

Merak etmeyin, bu yazımız içerisinde damar sözler paylaşan platformlar hakkında da bilgi vereceğiz. Bu sayede elinizin altında daima ihtiyacınıza yönelik söz alım yapacağınız internet siteleri bulunacaktır. İnternet üzerinde söz paylaşımı yapan birçok alan olmasına karşın özgün sözlerin neredeyse 0 olduğunu görüyoruz.www.asksozleri.net daha fazla sözler için sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.Birbirinden güzel damar sözler ve atarlı sözler bulunmaktadır.

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu