Güzel Sözler

Günaydın Mesajları 2023 – Günaydın Sözleri

Günün ilk başlangıcı olan bir mesajda günaydın mesajı olmaktadır. En güzel günaydın mesajları ve Anlamlı günaydın mesajları burada.

istanbul temizlik şirketi

En güzel günaydın mesajları bu sayfada sizlerle. İnsanlar sürekli olarak iletişim halindedir. Teknolojinin gelişmesiyle insanlar mesajlar aracılığı ile sık sık iletişim halinde olmaya devam etmişlerdir. İnsanlar gün içerisinde birbirlerine birçok mesajlar atarlar ve günün ilk başlangıcı olan bir mesajda günaydın mesajı olmaktadır. Anlamlı günaydın mesajları burada.

Sevgiliye günaydın mesajları sizler için derledik. Sabah ilk uyandığınız anda sevdiğiniz insanlara mesaj atmak, o kişinin hem hatırlandığı için hem de günün ilk saatlerinde iyi dilekler duymaya ihtiyacı olduğu için mutluluk duymasına sebep olacaktır. Arkadaşa günaydın mesajları için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Günaydın mesajları ile kişinin gününün aydın geçmesini dileyerek yüzünde tebessüme sebep olacak mesajlar yollayabilirsiniz. Birçok insan için sabah uyanmanın ne kadar zor olduğu düşünülürse günaydın mesajının ne kadar etkili olduğu anlaşılacaktır. Bu yüzden sevdiklerinize günaydın mesajı atmayı ihmal etmeyin. En güzel günaydın mesajları sözleri bu sayfada.

Anlamlı günaydın mesajları

En Güzel Günaydın Mesajları

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana..

Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ayısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Bir tanem.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim…
Bir Rüyanın Gerçeğe Dönüştüğü En Tatlı halisin Sevgilim Günaydın.

Etkileyici günaydın Mesajları

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim Günaydın.

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Bir tanem.

Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı Günaydın Sevgilim.
Günaydın aşk bahçem günaydın sevgilim

İyi Geceler Mesajları İçin Tıkla

Kısa Günaydın Mesajları

Günaydın hayat arkadaşım ruh ikizim güzel bir gün bizimle olsun dualarım sevgim seninle.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

Dünyanın En Tatlı En Güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum Biricik Aşkım kocaman GÜNAYDIN

Mükemmel günaydın mesajlar

Her günün Ayrı Bir güzelliği Olsun yanında güne Gülerek Başla Sevgilim, Bugünde Seni Kıskansın her şeyim Günaydın.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim.

Güzelliğin Gibi Gününde Aydın Olsun Günaydın Aşkım Sana Günaydın Sadece Sana..

Yine Güneş Doğuyor Adınla Başlıyorum hayata, Güneş Gözlerin Gibi Yakıyor içimi Cennet Gözlüm Günaydın Olsun Sana..

Günlerimin Biricik Aydın ışığı Bugün Gün Senin için Doğuyor Kalbimden Günaydın Bebeğim..

Yeni Bir Gün Yeni Bir Anıyı Hatıralarımıza Yazmak için Yeni Bir Renk Geliyor Bugün Hayatımıza Günaydın Sevgilim..

Mükemmel günaydın mesajlar

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın, günaydın canım

Karanlık geçmiş Silindi ömrümüzden Işıkla Bakıyoruz Artık geleceğimize Günaydın Sevgilim..

Günler Bu kadar Güzelse Sebebi Sensin Günaydın Aşkım

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu Olsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun Sana Birtanem..

En Güzel Aşk Mesajları İçin Tıkla!

Günaydın Sözleri

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek ilacım Günaydın AşkıMmmm

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN her şeyim.

Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünkü sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyimmm..

Resimli günaydın mesajları

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın AşkImMMmMMm

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın

Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladım ki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım

Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Bir tanem benim.

Sadece Bu Sabah Değil Her Sabah Koynumda resminle uyanıyorum hayata Bebeğim Seni böylede sevdim, Günaydın bir tanem.

Günlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Güneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Günaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Günaydın.

Resimli günaydın mesajları

Günaydın ceylan Gözlüm Sabahımın Güneşi Gözlerimin Işığı Hayata Seninle günaydın demeyi Seviyorum….

Seninleyken Geceler Bile Aydın Geliyor Bana, Seninle hayatımda Hiç Batmayan Bir Güneş Var Sevgilim, Günaydınlar Olsun Dilberim..

Kimseye Günaydın Demedim Hayatımda Günümü Aydınlattın Sana da Günaydın Olsun Candan…

Bu Mesajı okurken Lütfen Yüzünü Yıkama! Neden mi ? Çünkü Öperek Yüzünü Yıkamak istiyorum Aşkım ? Günaydın Prensesim..
Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Sen Bu Mesajın Daha İlk Kelimelerini Okurken, Ben Senin Adına Şiirler Yazmış Olacağım Bir tanem, Günaydın..

1 Hafta 7 gün boyunca Bütün günümü Aydınlat Aşkım Seni Seviyorum günaydın bebeğim ?

Ağlayan Gözlerime Işık Oldun, Tıp kı Yağmur Sonrası Doğan güneş Gibi, Seninle hayatım Gökkuşağı Gibi, Günaydın Sevgili…

Resimli günaydın mesajları

Anlamlı Günaydın Mesajları

Yeni Bir Güne Seninle Yaşamanın Vereceği Moralle Başlıyorum ve Bugünü de 24 Saat Seni Düşünerek Geçireceğim Bebeğim Günaydın..

Günaydın, günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta… Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır… Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

Seviyorum hayatı Sen Olduğun Sürece, Her Gün Aydın Bana Güldüğün Sürece, Gözlerin yeter Güneşin yerine, Seviyorum Seni Bebeğim Günaydın Her şeyim..

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olacak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim

Resimli günaydın mesajları

Sen Yaşarken Gördüğüm En Güzel Rüyasın Seninle Hayatım Bitmeyecek Bir Rüya Gibi Ve Bitmesini de İstemediğim Bir Rüya Bir tanem, Günaydın..

Güzelliğin Bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, Seninle Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın

Kelimelerin Anlamını Çoktan Yitirdiği Bir Zamandayım. Hayatımda Anlamını Yitirmeyen Tek Şey Sana Duyduğum Sevgidir. Günaydın Aşkım Seni Çok Seviyorum

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın

etki̇leyi̇ci̇ günaydın mesajları

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın, günaydın canım

karanlık geçmiş Silindi ömrümüzden Işıkla Bakıyoruz Artık geleceğimize Günaydın Sevgilim..

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Bugün Rüyalarımı Seninle hayata Geçirmek istiyorum neden mi? Çünkü Gördüğüm En Güzel Rüya Sensin bebeğim Günaydın ?

Dertler Olsa da ömrümüzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gülerek Başlayacağız Bu güne Günaydın Olsun Bitaneme…

etki̇leyi̇ci̇ günaydın mesajları

Günaydın Mesajları sevgiliye

Güneş Seni Kıskanır, Hani O Gözlerin var ya işte O Gözler Güneşi Kıskandırır, Güneş Bugünde Seni Kıskanarak Doğuyor, ben ise Seninle Doğuyorum Her gün Aşkım Günaydın..

Sabahın Bütün Güzel renkleri Odana dolsun, hayatın tatlı, Günün aydın olsun sevgilim…

Bir gün gözlerimi açtığımda sadece sen ol yanımda, 1 gün değil her gün seni göreyim rüya gibi yanımda bebeğim, Günaydın Olsun Sana da.

günaydın sevgilim

Geceden sabaha dönüşen karanlıktan aydınlığa giren bir gün daha ömür perdesine bir gün daha yazılırken sabahın ılık rüzgarıyla yeniden günaydın demek istiyorum sana yeniden yüzüne nur yağsın kalbine ışık doğsun günün aydın olsun solmayan gülüm

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun……..

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Güneşin ilk ışıkları gününü aydınlattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyle paylaşmak istediğinde, pencereni aç yeter. Ben o tatlı sessizlikte seninleyim!

günaydın sevgilim

Sensiz Bir Gece Daha Gözlerini Kıskanan Güneşin Doğmasıyla Bitti, Bugünü de Seninle Geçirmenin Ümidiyle Günaydın Aşkım…

Günler Aydınlık Zamanın Huzurlu Olsun Günün Aydın Olsun Günaydın Olsun Sana Bir tanem..

Sensiz Uyandığım Her Sabah Geceymiş Gibi Geliyor Bana Bir tanem Sensizlik Karanlık Zindanlardan Bir Kuyu Benim için, Güneş Gözlüm Günaydın..

Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni bastan yaşanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınım

günaydın sevgilim

Yere düsen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın

Uzun Günaydın Mesajları

Günlerin Aydın Olurken Kalbin Bensiz Olmasın, Kalbin Benimleyken Bende Her zaman Seninleyim Biriciğim, Günaydınlar Olsun..

Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim hadi uyan artık aç gözleri kocacım seni çok özledim

Geceleri uzaklara çığlık olur, sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin, sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim…. Günaydın canım benim

günaydın mesajları kısa

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkımmmm

(G)üne iyi başla (ü)zgün olma (n)efret etme (a)şkı yaşa (y)aşamı sev (d)ünü unut (ı)şığını yansıt (n)e olursa olsun gülmeyi unutma…

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Yere düsen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem…

Bütün millet samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı

Resimli Günaydın Mesajları

günaydın mesajları kısa

en güzel günaydın mesajları

en güzel günaydın mesajları

en güzel günaydın mesajları

komik günaydın mesajı

sevgiliye günaydın mesajı uzun

komik günaydın mesajı

günaydın sözleri

günaydın sözleri

günaydın sözleri

günaydın mesajları sevgiliye

 

İlginiz Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu