Güzel Sözler

Kısa Ayrılık Sözleri ve Ayrılık Şiirleri

Birlikteliklerde her zaman her şey yolunda gitmez ve ayrılık kaçınılmaz bir son haline gelir. Kısa ayrılık sözleri ve şiirlerini sizler için bir araya getirdik.

istanbul temizlik şirketi

Birlikteliklerde her zaman her şey yolunda gitmez ve ayrılık kaçınılmaz bir son haline gelir. Ayrılık sözleri incelenecek olursa bir tarafın derinlemesine bir acı diğer tarafın ise sevinç duygusunu yaşadığı gözlemlenebilir çünkü birbirini seven iki insanın ayrılması mümkün değildir. Eğer ortada bir ayrılık söz konusuysa bir tarafın sevgisi tamamen bitmiş demektir. Ayrılık en acı duygulardan birisi olduğundan dolayı ayrılık ile alakalı yazılmış olan çok sayıda şiir ve söylenmiş olan çok sayıda söz bulunmaktadır. Kısa ayrılık şiirleri ayrılıktan dolayı yaşamış olduğu sıkıntıları anlatmak isteyenlerin en çok tercih etmiş olduğu yazılı materyallerdir. Sizler de yakın zaman içerisinde bir ayrılık yaşadıysanız ve yaşamış olduğunuz duyguları insanlarla paylaşarak bir nebze de olsa rahatlamak istiyorsanız sayfamızdan kısa ayrılık şiirleri ve kısa ayrılık sözleri hakkında bilgiler alabilirsiniz. Eminiz duygularınıza tercüman olacak birçok yazı ve söz sayfamızda yer almaktadır.

Bir ayrılık yaşadıysanız ve karşınızda yer alan kişiyi aklınıza atmakta zorlanıyorsanız durumu fazla uzatmamaya özen gösterin çünkü aşk bir defa bittiği zaman aşkı tekrardan alevlendirmek çok zordur. Tekrardan bir araya gelseniz bile yüreğinizdeki kırıklıklar sürekli olarak gün yüzüne çıkacaktır ve bu durum ciddi anlamda yaralanmanıza neden olacaktır. Sadece ben içimdekileri paylaşarak rahatlamak istiyorum diyorsanız makalemizin devamından kısa ayrılık sözleri ve şiirleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Ayrılık sözleri şiirleri

Ayrılık sözleri ve şiirleri

– Bu saatten sonra, ne sen, bendeki sevgiyi görecek kadar ustasın, ne de ben, sana sevgili gözüyle bakacak kadar çırak.

– Çok mu şey istedik acaba hayattan? Hiç mi hak etmedik sıcak bir sarılmayı? Hep yanlış kişiler için mi akmalıydı gözyaşları.

– Buradan beynime sesleniyorum: sürekli bana onu hatırlatma, ağzını burnunu kırarım bak.

– Her şeyimsin derdin, bırakmam seni derdin, sevdim seviyorum seveceğim derdin – sana 1 soru! *sen beni böylemi sevdin?

– Ben kıskanç falan değilimim! Benim olanı başkasıyla paylaşmam o kadar.

– Dudak dudağa 5 dakikalık zevk için değil, omuz omuza bir ‘ömür’ birlikte yaşamak istiyorum.

– En kötüsü de ne biliyor musun? Başından beri seni seviyorum deyip, ayrılırken başkasını seviyorum demesi.

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

En mutlu gününde yanında yoksa onunlayken bile onsuzluğu yaşıyorsan bil ki terk edilmişsindir yalnızlığı yaşıyorsun ama bilmeden.

En acı şey ayrılıktır ve ölmektir ben bunu çok iyi anladım. Sevdiğin insana o kadarda güvenme! Gün gelir bakarsın arkandan vurur.

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gün silerim. Güzel bir rüyayı gerçek sanmıştım. Seni sevdiğim için özür dilerim.

Bazen öyle konuşacaksın ki, karşındaki cevap veremeyecek. Bazen de öyle bir susacaksın ki karşındaki konuşmaya cesaret edemeyecek.

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Evet, acı çekiyorum, Evet çok özlüyorum. Evet, ulan evet onu unutamıyorum. Kime ne? Sormayın artık bana nasılsın? Diye. Boş verin, ben iyiyim işte.

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım.

Ay doğarken bir söğüdün arkasından, gül yüzünde sisli bir esintiyle, akşamın göçüsüne hüzün serperek ve yağmurdan geceye perdeler çekerek beni düşün unutma…

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgarın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle…

Geleceği benimle karanlık görüyorsan, umutların solmuş yüreğinde. Hadi git beni hiç düşünme eğer mutlu olacaksan çeker giderim, sen mutlu olacaksan ben çekerim.

Üstüne basarak söylemiştim seni seviyorum diye. Sen ise üstüme basa basa gitmeyi tercih ettin.

Sende haklısın be sevgili ucuz yüreğine ben pahalı geldim. Şimdi gidiyorum elveda sana…

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…

Ayrıldık işte her şey dilediğince olsun pişmanlık gözyaşlarına on numaralık gülüşüm koysun.

Bir gün seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın küçüklüğüne değil, çaresizliğimin büyüklüğüne inan.

Giderken ardına bakma, yakışır bir veda olsun. Hayatımı mahvettin ama güzel roldü helal olsun.

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi, dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım.

Anlamaz ki seni anlamış olsaydı şimdi yanında olurdu. Uzaklık insanın içindeki yalnızlık da gizlidir.

Yolumdan dönemediğim için değil seninle hiçbir yolda yürüyemeyeceğimi bildiğim için gidiyorum. Hoşçakal…

Görmeden varlığına inandığım ve içimde yaşattığım sadece Allah var, gidersen unutulursun o kadar.

Ayrılık şiiri

Ayrılık şiiri

Gidersen bil ki düşer yine fethettiğin kaleler
Gidersen artar azalmaz yürekteki yükler
Gidersen tekrarlanır yenilenmez ki hayat
Gidersen mutsuzluğa mahkûm bu serüven
Bir daha, bir daha yıkarız dökeriz
Alışır bağımlı oluruz
Acıyı aşk zannederiz.

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

İlginiz Çekebilir

Serap Yılmaz

Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları okuyuculara aktarıyor.

2 Yorum

  1. Ayrılmak o kadar kolay olsaydı, kıtalar birbirinden ayrılmazdı diyor ve bu cümleyle beyninizi yakarak selam ediyorum. Ah ayrılık Yaman ayrılık diye şarkı da vardı ama hepsi bir yana söze gel: HERŞEYDE SEN VARSIN UNUTAMADIM

  2. Ben hiç senden ayrılacağımı düşünmüyordum ama işte bazen bur şekilde birşeyler oluyor, çokta şaapmama lazım. Ayrılığın şiiri mi olur ys bana göre, guden gitmiştir gittiği gün bitmiştir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu