Güzel Sözler

Erkekleri Etkileyen Sözler Nelerdir?

Kadınlar erkekleri etkileyen sözlerin ne olduğunu bilmeli ve ona göre davranmalıdır. Çünkü bu sözler erkeklerin kulağından kalbine kadar ulaşır.

istanbul temizlik şirketi

Her söz her insanı etkilemez, erkekleri etkileyen sözler ise bir kaç farklı konu altında incelenebilir. Cinsel konuşmaların her türlüsü erkekleri etkiler. Ama bunları burada anlatmamız etik olmaz. Ama sadece şunu diyebilirim ki onu bu konuda asla küçük görmeyin ve olumlu kelimeler kullanın. Şimdi diğer konuları inceleyelim. Erkeklere bir söz söylerken mantıklı cümleler kurmaya gerek yoktur. Sadece saçma olmasın yeter.

Genelde film repliklerinden alıntılar yapabilirsiniz. Erkekleri etkileyen sözlerin neler olduğunu bilen kadınlar erkeklerin kalbine ulaşabilecek güçtedir. Çünkü erkekler için bir söz, asla sadece bir söz olarak kalmaz. Erkekler kadınların söylediği sözler altında derin anlamlar aramayı severler. Söylediklerinizi akıllarında tutarlar. İşte bu nedenden kadınlar erkekleri etkileyen sözlerin ne olduğunu bilmeli ve ona göre davranmalıdır. Çünkü bu sözler erkeklerin kulağından kalbine kadar ulaşır.

Ailesi ve arkadaşlarıyla ile birlikteyken erkekleri etkileyen sözler

Ailesi ve arkadaşlarıyla ile birlikteyken erkekleri etkileyen sözler

Erkeklerin ailesi ve arkadaşlarının sizi nasıl algıladıkları nasıl bir kız olduğunuzu sözleriniz sayesinde anlayacağı için son derece önemlidir. Çünkü sadece sizi tanıştırmak değil olay, kendi karakterini ve tercihlerini de insanlara yansıtmaktır. Bu nedenle iyi bir izlenim bırakmanız erkekler için büyük bir anlam taşımaktadır.şiyi tanıştırmakla kalmaz,  kendi kişiliğini ve seçimlerini de insanlara sunar.

Bu nedenle kadının yaratacağı izlenim erkek için büyük bir önem taşır. Böyle durumlarda kadın sözleri ile erkeğini etkilemek istiyorsa erkeğe nasıl hitap edeceğini ve kendisine güvenen güçlü bir kadın profili nasıl çizeceğini bilmesi lazım.

Ailesi ve arkadaşlarıyla birlikteyken erkekleri etkileyen sözlerden bazılarını örnek verelim;

“Erkek arkadaşımın sizin gibi özel insanların arasında yetiştiği belli oldu. O ve sizler çok iyi insanlarsınız.”

“Sen nasıl istersen öyle yapalım.”

Zor durumda kalan erkekleri etkileyen sözler

Zor durumda kalan erkekleri etkileyen sözler

Erkeklerin hayatında zor durumlarla başa çıkmak zorunda kalabilir. Sizin bu konularda takındığınız tutuma çok fazla dikkat ederler. Onu bu zor durumlarında yalnız bırakırsanız. Erkek, sizin onun yanında olmadığınız hissine kapılabilir. Ona destek olmalı ve yanında oldunuğunuzu ona her zaman göstermelisiniz. Bu sizin ne kadar vefalı bir insan olduğunuzu erkeğe gösterecektir.

Maddi manevi bütün sorunlarında, akılları karıştığında net ve açık bir şekilde ona yol göstermelisiniz. Yapabileceğiniz bir şey varsa eğer hemen teklif etmeli “hayır” dese bilede yardım etmelisiniz. Ve bu günlerin gelip geçici olduğunu hatırlatmalı dertleşmelisiniz.

Erkeklere başarıları karşısında söylenecek etkili sözler

Erkeklere direk övgülü sözcükler saçıp savurmayın, onlar kız değil erkektir. Böyle yaparsanız bir çoğu utanıp sıkılacaktır. Çünkü  mütevazi olmak, erkeklere küçükken öğretilmiş bir olgudur. Siz böyle yaparsanız keşke yapmasaydım gibi düşüncelere kapılabilirler.

Bir erkeği direk övmek yerine, yani onu ön plana çıkarmak yerine yapmış olduğu işi övmek daha akıllıca dır. “Bunu sen mi yaptın” “Çok iyi olmuş” gibi kelimelerle onun hak ettiği değeri ona verin. Fazla abartmadan neyse o, övmek olmak için övmeyin hak ettiği için övün.

 

Serap Yılmaz

Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları okuyuculara aktarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu