Haberler

Fasulyenin Faydaları Nelerdir?

Bu yazımızda doyuruculuğu, bol enerji vermesi ve tam bir vitamin deposu olması nedeniyle en çok tercih edilen gıdalardan olan fasulyelerden bahsetmiyoruz.

istanbul temizlik şirketi

Bu yazımızda doyuruculuğu, bol enerji vermesi ve tam bir vitamin deposu olması nedeniyle en çok tercih edilen gıdalardan olan fasulyelerden bahsetmiyoruz. Son yılların popüler canlı yayın uygulaması Bigo Live fasulyenin anlamını baştan yazdı.

Artık fasulye denildiğinde insanların akıllarında besin değeri değil maddi değeri yüksek hediyeler ve Bigo Live canlanıyor. Popüler canlı yayın platformu Bigo Live yayıncılar için büyük bir gelir kapısı haline geldi. Yayıncılar açtıkları yayınlarda aldıkları hediyelerle hatırı sayılır maddi bir gelir elde edebiliyorlar.

BIGO Fasulye Nedir?

Bigo Fasulyesi; Bigo’daki kullanıcılar ve yayıncılar tarafından hediye gönderip almak ve para transferi yapmak için kullanılan sanal para birimidir. Yayıncılar seyircilerden hediye şeklinde fasulye ödüller kazanabilir ve sonunda fasulyeleri gerçek paraya veya elmaslara dönüştürebilirler.

BIGO Fasulye’nin Faydaları 

Bigo Fasulyeleri, en sevdiğiniz yayıncılara sanal hediyeler satın almak için kullanabileceğiniz “altın paralar” olarak düşünün. Bu hediyeler sevimli küçük sanal köpek yavrularından tek boynuzlu atlara, spor arabalardan yatlara kadar farklılaşabilir. Evet doğru okudunuz! Bigo Fasulyeler ile sanal yat satın alabilirsiniz.

Bigo Fasulyeleri çizgi filmlerde gördüğümüz gibi upuzun fasulye sırıkları kadar büyüyebilir. Peki bu büyülü fasulyeleri nasıl elde edersiniz? Bunları gerçek parayla satın alabilir ya da popüler bir yayıncı olarak kazanabilirsiniz. Ne kadar popüler olursanız, o kadar çok hediye alırsınız ve o kadar çok fasulye kazanırsınız. Bu bir kazan-kazan durumu. Ancak dikkat edin, ne kadar çok fasulyeniz varsa, sanal hediyeler almaya o kadar bağımlı hale gelirsiniz. Hiç bitmeyen bir hediye verme ve alma döngüsü gibi.

Bigo Live Nedir?

Bigo Live, dünya çapında kullanılan bir canlı yayın uygulamasıdır. Uygulama, kullanıcıların mobil cihazlarından canlı yayın yapmalarına, diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunmalarına ve takipçileriyle paylaşımda bulunmalarına olanak tanır.

İlginiz Çekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu