İlginç BilgilerListelerYaşam - insan

Erkeklerin Kadınlara Sıkça Söylediği 5 Yalan

Kadınların artık bilmesi gereken bir gerçek var. Özellikle güzellik konusunda çoğu erkek maalesef ki yalancıdır. Çünkü bir aşamadan sonra başına gelecekleri önceden kestirir ve buna hazırlıklı olması gerektiğini bilir. İşte muhtemelen her ilişkide gözlemlenen o beyaz yalanlar..

5. Şişman Değilsin

Şişman Değilsin

Her ilişki döneminde ”Sence ben şişman mıyım?” sorusu kadınların sormaktan usanmadığı erkeklerinse duymaktan sıkıldığı bir sorudur. İç ses her zaman ”Evet şişmansın artık bir zahmet diyet yap” dese de, dış ses daima ”Zayıfsın canım ne kilon olacak ki?” der.

4. Yemekler Nefis Olmuş

Yemekler Nefis Olmuş

Lapa pilava ve pişmemiş kuru fasulyeye rağmen emeğe saygı gösterilir. Oysa iç ses bu duruma da kızgındır ve ”Hazır yemeğe paramız yok Fatma, yemek yapmayı bilmiyorsan ayrılalım” demek ister.

3. Yakışmış Güzel Olmuş

Yakışmış Güzel Olmuş

Çünkü erkek yakışmadı derse başına gelecekleri bilir. Kadının bu cevaba karşı iki farklı tepkisi vardır ya kavga başlatır yada saatlerce doğru kıyafeti bulana kadar giyinmeye devam eder.

2. Sorun Benim

Sorun Benim

Ayrılırken bile genelde ”sorun sende değil bende” diyerek ayrılınır. Halbuki yalanın daniskası iç ses gene sorun sende demeyi ister ama akıl buna müsaade etmez.

1. Saçların Güzel Olmuş

Saçların Güzel Olmuş

Erkek gene bu konuda tecrübesini konuşturur ve başına geleceklerinin tahminini yaparak kuaförden çıkan eşine saçlarını beğendiğini söyler. Yoksa iş uzar ağlamaya kadar gider.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu