İlginç BilgilerListeler

Akıllara Zarar 5 İlginç Japon İcadı

Teknoloji deyince akla gelen ilk ülkelerden birisi olan Japonya’da haklın çalışkanlığı da dünya tarafından bilinmektedir. Fakat bazen bu çalışkanlıktan dolayı olsa gerek çok ilginç icatlarda yapabiliyorlar. Bazılarının günlük hayattı kolaylaştıracağı kesin ama yinede ilk bakışta çok garip gelen bu icatlardan 5 tanesini sizin için bir araya getirdik.

Sizin işinize yarar mı bilmem ama onlar üşenmemiş ve bunları yapmışlar. İşte o 5 ilginç icat;

5. Çok Amaçlı Sürahi

Çok Amaçlı Sürahi

Biraz düşünelim tam kendinize su koymak üzereyken içeriden başka biri bana da buz gibi soğuk bir su getir dedi. Bu durumda iki bardağa birden ayrı ayrı su koymanız gerekecek. Eğer bunun sizi yoracağını düşünüyorsanız bu icadın işe yarayacağını söyleyebiliriz.

4. Hepinizi Duyarım Ona Göre!

Hepinizi Duyarım Ona Göre!

Ortamlarda sizin hakkınızda dedikodu yapılmasından şikayet mi ediyorsunuz ? O halde ne dediklerini duymak için bu dev kulaklıkları kulağınıza geçirin. İnsanların garip bakışlarının hedefi olabilirsiniz ama buna değer!

3. Yalnızım Dostlar..

Yalnızım Dostlar..

Eğer birinin yokluğunu hissediyorsanız veya sevgiliniz olmuyorsa artık zorlamanın alemi yok. Sizde alın bir kadın Japon yastığı keyfinize bakın.

2. Rahatça Yemek Yiyin

Rahatça Yemek Yiyin

Uzun saçlıların çok iyi bileceği gibi yemek yerken saçlar ile başa çıkmış zordur. Artık bu sorunu fotoğraftaki yuvarlak halkaları suratınıza geçirerek çözebilirsiniz.

1. Dudak Büyütme

Dudak Büyütme

Dudakların küçük olması özellikle Asyalı kadınlarda sıkça görülen bir durumdur. Fakat bu soruna Japonların ilginç bir çözümü var. Yapmanız gereken dudak aletini ağzınıza yerleştirmek ve dudağınız büyüyene kadar aleti kullanmak.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu