İlginç BilgilerListeler

Dünyanın En İlginç 10 Gelinliği

Gelinlik konusu özellikle genç kızlar için en büyük zorluklardan birisi. Gelinler düğünlerinde giyecekleri gelinliğin herkesin beğenisini kazanması ve gözlerinin gelinin üzerinden alamamasını isterler ve bunun içinde aylarca süren bir araştırma ve çalışma süreci yaşarlar.

Fakat dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan bazı kişiler gelinlik olayını biraz yanlış anlamışlar sanırım çünkü giyindikleri gelinliği giymek için belkide deli olmak gerekir. Bazıları çok cüretkar olurken bazıları ise gelinlik mi yoksa başka bir şey mi ilk görüşte pek anlam verilemiyor.

Gelinlik arayışında olanların hangi gelinlikleri seçeceklerini bilemeyiz ama hangilerini seçmemelerini gerektiğini bu listemizde söyleyebiliriz. Bu listede dünyanın en saçma, ilginç ve çirkin gelinliklerini sizler için bir araya getirdik.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu