EDİTÖR BAŞVURU
İlginç Bilgiler

Dünyanın En İlginç 10 Gelinliği

Bu listede dünyanın en saçma, ilginç ve çirkin gelinliklerini sizler için bir araya getirdik. Düğün için değil ama OHA demek için bakılır.

Gelinlik konusu özellikle genç kızlar için en büyük zorluklardan birisi. Gelinler düğünlerinde giyecekleri gelinliğin herkesin beğenisini kazanması ve gözlerinin gelinin üzerinden alamamasını isterler ve bunun içinde aylarca süren bir araştırma ve çalışma süreci yaşarlar.

Fakat dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan bazı kişiler gelinlik olayını biraz yanlış anlamışlar sanırım çünkü giyindikleri gelinliği giymek için belki de deli olmak gerekir. Bazıları çok cüretkar olurken bazıları ise gelinlik mi yoksa başka bir şey mi ilk görüşte pek anlam verilemiyor.

Gelinlik arayışında olanların hangi gelinlikleri seçeceklerini bilemeyiz ama hangilerini seçmemelerini gerektiğini bu listemizde söyleyebiliriz. Bu listede dünyanın en saçma, ilginç ve çirkin gelinliklerini sizler için bir araya getirdik.

ilginç gelinlikler

ilginç gelinlikler

ilginç gelinlikler

ilginç gelinlikler

en ilginç gelinlikler

en ilginç gelinlikler

en ilginç gelinlikler

en ilginç gelinlikler

en ilginç gelinlikler

en ilginç gelinlikler

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu