İlginç BilgilerListeler

Şevkat Yerimdar Dizi Oyuncuları Ve Yaşları

istanbul temizlik şirketi

1. Marika (Suzan Aksoy)

Marika (Suzan Aksoy)

Daha çok Şaşıfelek Çıkmazı, Nasıl Evde Kaldım ve Çemberimde Gül Oya dizilerindeki rolleriyle tanınır. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 12 yıl Kenter Tiyatrosunda çalıştı. Dizide Marika karakterini canlandıran Suzan Aksoy 19 Aralık 1956 (61)  doğumludur.

2. Pascal (Pascal Nouma)

Pascal (Pascal Nouma)

Pascal Oliver Nouma, Fransız eski futbolcudur. Futbola Fransa’da başlayan futbolcu başta Paris Saint-Germain ile kazandığı UEFA Kupa Galipleri Kupası olmak üzere büyük başarılar kazandı. 3 çocuk sahibi olan Pascal Nouma dizide de kendi ismini ve mesleğini kullanıyor. 6 Ocak 1972 (45) doğumlu olan oyuncu 1.86 boyunda ve Türkiye aşığı.

3. Sanem (Semra Güzel)

Sanem (Semra Güzel)

Semra Güzel, Celal Bayar Üniversitesi Tasarım Bölümünü bitirdikten sonra Almanya’ya giderek Hamburg’da Drama Eğitimi almıştır. Kariyerine ilk olarak Alemin Kıralı dizisinde rol alarak başladı. Daha sonra Zengin Kız Fakir Oğlan, Hıyanet Sarmal ve Hom Ofis dizilerinde oynamıştır. 1988 yılında İzmir’de doğan başarılı oyuncu 29 yaşındadır.

4. Gizem (Canan Maktal)

Gizem (Canan Maktal)

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünü okuduktan sonra kariyerine ilk olarak 2006 yılında Köprü dizisiyle adım atmıştır. 2010 yılında Yahşi Cazibe dizisinde canlandırdığı Nazlı karakteriyle tanınmaktadır.  6 Mayıs 1982 (35) İzmir doğumludur.

5. Bora (Barış Murat Yağcı)

Bora (Barış Murat Yağcı)

Profesyonel olarak basketbol oynayan Murat Yağcı geçirmiş olduğu sakatlığı nedeniyle basketbola bir süre ara verdiği için Best Model yarışmasına katılarak Best Model foto model olarak birinci olmuştur.  Barış Murat Yağcı İtalya’da model olarak çalışmıştır. Hentbol voleybol, tenis, basket bol ve yüzme sporları ile uğraşarak oldukça sportif bir kişi olduğunu fiziksel yapısıyla da gözler önüne sermektedir.  21 Ocak 1991 İzmir doğumlu olan oyuncu 26 yaşındadır.

6. Niko (Burak Demir)

Niko (Burak Demir)

Burak Demir, daha çok Bizim Evin Halleri adlı dizide canlandırdığı Rüzgar Aslan ve Muhteşem Yüzyıl adlı dizide canlandırdığı Hüseyin Çavuş karakteriyle tanınan oyuncu Şevkat Yerimdar dizisinde Niko karakterini canlandırmaktadır. 3 Kasım 1978 (39) Ankara doğumludur.

7. Cuma (Murat Akkoyunlu)

Cuma (Murat Akkoyunlu)

Devlet Tiyatrosu Opera ve Balesi Çalışanları Yardımlaşma Vakfı (TOBAV) Bursa Tobav Gençlik Tiyatrosu’nda tiyatro hayatına başladı. daha sonra Bursa Devlet Tiyatrosu, Tevfik Gelenbe Tiyatrosu, Tiyatro Ti, Tiyatro Çisenti, Buğay Yapım Prodüksiyon ve E.S.E.K  Tiyatro’larında devam etti.

TRT için çocuk programları yaptı. 1973 (44) tarihinde Bursa‘da doğmuştur.

8. Cevdet Uçar (Salih Kalyon)

Cevdet Uçar (Salih Kalyon)

Ortaöğretim  mezunu olan sanatçı, Dostlar Tiyatrosu, BKM oyuncuları gibi topluluklarda, sinema filmlerinde ve dizilerde oynamaktadır. Ayrıca, Tolga Çevik’le Komedi Dükkanı adlı eğlence programı yapmıştır. Daha sonra başka projeler nedeniyle bu programdan ayrılmıştır.

Tiyatro yapmaya 1964 yılında başlamış, kariyerinin başında 20 yıl kadar Çocuk Tiyatrosu oyunları yazmış yönetmiş ve oynamıştır. 2 Şubat 1946 (71) Ağrı doğumludur.

9. Esin Uçar (Başak Parlak)

Esin Uçar (Başak Parlak)

3 Kasım 1988 (29) doğumlu olan genç oyuncu aslen Tekirdağ’lıdır. Maltepe Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünü okuyan Başak Parlak oynadığı başarılı yapımlarla adından söz ettirmiştir. Başak Parlak ilk olarak reklam filmleriyle ekranlara adım atmıştır.

2003 yılında Zalim dizisiyle oyunculuk kariyerine tam anlamıyla başlayan güzel oyuncu, o tarihten bu güne pek çok dizide yer almıştır.

10. Şevkat Yerimdar (Özgürcan Çevik)

Şevkat Yerimdar (Özgürcan Çevik)

24 Ekim 1983 (34) günü dünyaya gözlerini açan Özgürcan Çevik, aslen Ankaralıdır. Özgürcan Çevik,  Ahmet Vefik Paşa İlkokulundan mezun olduktan sonra  M.E.V. Özel Köksal Toptan Lisesi ve Ayrancı Lisesi’ne devam etmiştir.

Oyunculuk serüvenine lise yıllarında adım atan oyuncu, ilk olarak tiyatro kollarında görev almıştır. Liseden sonra Hacettepe Üniversitesi Turizm – Otel İşletmeciliği bölümünü bitirdi. Oyunculuk hayalleri peşini bırakmayan Özgürcan Çevik’in ikinci üniversitesi, Bilkent Üniversitesi M.S.S.F. Tiyatro – Oyunculuk Bölümü oldu.

Bir Yorum

  1. keşke devam etseydi,eğlenceli dizileri seviyoruz.bide yahşi cazibeyi,koca koca yalanları severdik.yavv ne kadar sevdiğimiz dizi varsa bitiyor yerine matem dizileri dolduruyorlar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu