HaberlerMagazin

Demet Akalın’dan Küfürlü Kerimcan Göndermesi

Geçtiğimiz günlerde Kerimcan Durmaz’ın sosyal medya hesabından Demet Akalın’ın daha önce giydiği bir kıyafetle ilgili yaptığı paylaşıma Demer Akalın’ın cevabı gecikmedi.

Bir süredir Amerka’da eğitime olan fenomen Kerimcan Durmaz, burada gittiği bir mağazadaki kıyafet ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Paylaştığı videodaki kıyafet ise Demet Akalın’ın 2018 yılında çıkarttığı albüm kapağında giydiği ve dünyaca ünlü bir markanın ünlü eşofmanıydı ve videoda “Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani!” sözlerini kullanmıştı.

demet akalın - kerimcan durmaz küfür

Kerimcan Durmaz’ın paylaşımının ardından buna Demet Akalın’ın nasıl bir tepki vereceği herkes tarafından merak edilmeye başlamıştı. Demet Akalın kendisine yapılan göndermeye karşılık olarak Ben Fero’nun yeni şarkısı olan Arkadaş’ta  yer  alan küfürlü kısmı paylaştı.  Şarkıyla birlikte yaptığı paylaşıma “Çok açılma yavaş; g.t olana yok arkadaş” notunu ekledi.

Herkes Akalın’ın vereceği tepkiyi merak ederken bir paylaşım geldi. Demet Akalın Durmaz’ın göndermesine Ben Fero’nun yeni şarkısı Arkadaş’tan küfürlü bir kısım paylaşarak yanıt verdi. Akalın paylaşımında “Çok açılma yavaş; g.t olana yok arkadaş” yazdı.

Demet Akalın ile Kerimcan Durmaz2ın arası daha önce kerimcan’ın instagram hesabında yaptığı skandal paylaşımdan sonra “Kerimcan’ın iğrenç videosunu izledim. Ben çoluk çocuk sahibi bir insanım. Dağ gibi kocam var, izlerken kocamdan utandım. Ben pilates yaparken resmimi çekemiyorum. Kimse anadan üryan fotoğrafını telefonunda bile bulunduramaz.” ifadelerini kullanmıştı.

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu