HaberlerMagazin

Meltem Miraloğlu ABD’de İntihar Etti!

istanbul temizlik şirketi

80 yaşındaki ABD’li ile evlenerek gündeme gelen Meltem Miraloğlu’nun Amerika’da intihar ettiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde 80 yaşındaki ev arkadaşıyla evlenerek gündeme gelen 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, evlendikten sonra Amerika’ya yerleşmişti. Onur Akay’ın haberine göre ise Miroğlu, Amerika’da intihar etti.

TV8 kanalında yayınlanan Gel Konuşalım  programına katılan Onur  Akay, programda yaptığı bazı açıklamalarda bulundu. Miraloğlu’nun Azerbaycan’da çok fazla şey yaşadığını bunlara artık dayanamadığı içinde Amerika’ya kaçtığını söyledi. Akay’ın tam açıklaması ise “Meltem aslında Amerika’ya gitmeden önce Azerbaycan’a gitmiş ve orada bir film galasına katılmış. Film galası sırasında da yanında bulunan şarkıcılarla çok büyük bir olay yaşamış. Yanında bulunanların etrafındaki kişilerin bana söylediği bir iddia var. Tabii Çok şaşırdım. Bir hırsızlık olayından bahsettiler. Yani mecburiyetten kaçmış Amerika’ya Meltem. Bunu ben Amerika’dan da yakın çevrelerden öğrendim. Böyle bir olay iddia ediliyor Meltem’le ilgili”  bu şekilde oldu.

Meltem Miraloğlu

MELTEM MİRALOĞLU 200 HAP İÇEREK İNTİHAR ETMİŞ

80 yaşındaki Amerikalı ev arkadaşı Patrick ile evlenen genç oyuncu, evlenmeden önce bir Türk’e aşık olmuş. Aşık olduğu kişiden herhangi bir şiddette görmeyen Miraloğlu’nun kıskançlıktan olayı intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı. Akay intiharla ilgili olarak  “Amerika’da aşık olduğu erkek arkadaşı aslında Meltem’i dövmemiş. Meltem alkol sorunlarından dolayı kıskançlık krizleri yaratmış ve içkisinin içine 200’ün üzerinde hap koymuş, intihara teşebbüste bulunmuş” dedi.

Sevda

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu