HaberlerPolitika

Burhan Kuzu, sosyal medyadan Gül, Davutoğlu ve Babacan’a çağrıda bulundu

AK Parti kurucu üyelerinden olan ve dört dönem boyunca Milletvekilliği yapmış olan Burhan Kuzu, sosyal medya mesajlarıyla arada gündeme gelmektekte. Son paylaşımında ise yeni parti kuracakları kesin gözüken Abdullah Gül, Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’a partiye geri dönmeleri ile ilgili çağrıda bulundu.

Burhan Kuzu’nun paylaşımı ise şu keilde;

“Sayın Gül, Sayın Davutoğlu, Sayın Babacan ve birlikte hareket eden dava arkadaşlarım. Hep birlikte yola çıktık, çok önemli işlere imza attık. Kendinize göre haklı gerekçeleriniz olabilir ama davamız hepsinin önündedir. Gelin yuvaya dönün beraber çalışalım. Bu davetim yürektendir.”

İlgili Makaleler

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DA BİR SÜRE ÖNCE “BOŞ ÇUVAL GİBİ DEVRİLECEKLER” DEMİŞTİ

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DA BİR SÜRE ÖNCE "BOŞ ÇUVAL GİBİ DEVRİLECEKLER" DEMİŞTİ

Bu konuyla ilgili daha önce açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni parti kuracak olan eski AKP’liler için “AK Parti’nin gölgesini kendi gölgesi sananlar içi boş çuval gibi devrilecekler” söyleminde bulunmuştu.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu