HaberlerListelerTV Yayınları

Kadın Dizisi 46. Bölüm (Son Bölüm)


Kadın 46. bölümüyle 3 hafta aradan sonra devam etti. FOX TV’de dün akşam yayınlanan bölümde Yeliz’in hayatını kaybediyor. Ama dizide herkes üzgün değil çok mutlu hatta olmadıkları kadar mutlu olan Doruk ve Nisan hep hayalini kurdukları aileye kavuşuyor. Bahar ve çocuklar olanlardan habersizler. Diğer taraftan Sarp ise çocuklarına yaşattığı zor günleri idrak ediyor ve eksikliklerle acı bir şekilde yüzleşiyor. 

KADIN 46. BÖLÜM ÖZETİ: KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sarp, Bahar ve çocukları kaçırırken acı bir silah sesi duyuluyor. Tüm mahalle şok oluyor, Arif Ender’i arıyor haber veriyor. Şirin panikten deliriyor. Suat Şirin’in Sarp’a haber verdiğini anlıyor ve Şirin’e kızıyor. Suat Şirin’e suçsuz bir kadının öldüğünü söylüyor ve Şirin benim annemde oradaydı diyerek ağlıyor sinir krizi geçiriyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

YELİZ ÖLÜYOR

Enver evin önüne geldiğinde polis ve ambulanslar evin önünde bekliyorlardı. Arif’i ve Ceyda’yı elleri kan içinde görüyor. Ölenin Yeliz olduğunu öğreniyor. Hatice’yi de perişan olmuş şekilde görüyor ve gözyaşları sel oluyor. Arif Ceyda’ya Yeliz öldü Ceyda herşey buraya kadar diyor ve Ceyda yıkılıyor.

DORUK VE NİSAN ÇOK KORKUYOR

Doruk ve Nisan yaşananlardan dolayı çok korkuyor. Bahar çocuklara yaşananların oyun olduğunu anlatıyor, Sarp’la beraber Doruğu ikna ediyorlar.  Bahar ailesiyle görüşmek istiyor ancak Sarp bunun tehlikeli olacağını söylüyor ve bilgi almak için adamlarını arıyor, komşularından birinin öldüğünü öğreniyor ancak bu gerçeği Bahar’dan saklıyor.

KÜÇÜK MUTLULUKLAR

Bahar ve çocuklar sağsalim güvenli eve giriyorlar. Sarp, olanlardan şüpheleniyor ve Münir’in onu oyaladığını düşünüyor. Evde su doğalgaz yiyecek gibi hiç birşeyin olmadığını görüp Münir’i azarlıyor. Doruk evde oyuncak arıyor ancak bulamıyor, daha sonra nasıl yatacaklarını soruyor, önce hep beraber yatmalarını teklif ediyor ancak Bahar ablan hasta diyerek engelliyor. Nisan’da Doruk’ta babasıyla uyumak istiyor ancak Doruk ben babamla hiç uyumadım diyince herkes çok üzülüyor, Sarp her cümlede yaşattığı eksiklik altında eziliyor. Bahar’ın da yüreği paramparça oluyor.

PIRIL HER ŞEYİ ÖĞRENİYOR

Pırıl, Münir’den tüm olanları öğreniyor. Kaçırma planını bildiklerini anlıyor ancak Münir kaçırmadan haberleri olmadığını söylüyor. Ancak Pırıl gerçeklerin farkında. Üstelik Pırıl’ın dertleri bununla da bitiyor. Bahar ve Sarp’ın zor durumda olmasının onları yakınlaştıracağını düşünüyor. Pırıl’ın bu kıskançlığı onu Sarp’ın kapısına kadar götürüyor. Çocuklarını da alıp Münir’le beraber kaldıkları güvenli eve gidiyor. Bakalım önümüzdeki hafta dizide neler olacak? Sarp Bahar ve Pırıl bir arada neler yaşanacak?

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu