HaberlerTürkiye

Bakırköy’de zincirleme kaza! Çok sayıda yaralı var

D-100 Karayolunun Ankara yönünde ilerleyen 34 SD 5290 plakalı araç ile 34 BJJ 972 plakalı araç Bakırköy mevkiinde saat 03:30 sularında henüz belirlenemeyen bir sebeple kaza yaptılar. Aynı yöndeilerleyen 34 THL 57 plakalı taksi ve 2 araç daha kazayı görüp fren yapsalarda duramadılar ve zincirleme kaza meydana geldi. 

Kazanın ardından adeta savaş alanına dönen D-100 karayolu trafiğe kapatılırken, taksi şoförü, takside bulunan iki yolcu ve diğer araçların 2 sürücüsünün yaralandığı söylendi. Kazanın ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi.


Olay yerine gelen polis ekipleri kazaya başka aracında karışmaması için kaza alanında güvenlik önemleri alırken, D-100 karayolunun Ankara istikametini bir süreliğine trafiğe kapattılar. Bu yönde ilerleyen araçlar yan yola yönlendirildiler. 

Kazanın ardından oluşan trafik yoğunluğu sebebilye kaza alanındaki yararılara ulaşmaya çalışan ambulanslar olay yerine geç ulaştılar. Bu sırada savaş alanına dönen yolda yardım için bekleyen yarılıların görüntüleri ise kameralara yansıdı. Yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanalere götürülürken, kazara karışan araçların çekilmesi ve yolun temizlenmesinin ardından trafik yeniden açıldı.

Yaralıların durumunun ağır olmadığı belirtildi.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu