HaberlerListeler

iOS 13 Güncellemesi Alamayacak Olan iPhone’lar

Dünya Geliştiriciler Konferansın WWDC 2019’un 3-7 Haziran arasında gerçekleşeceğini duyuran Apple, ortaya atılan iddialara göre iOS 13 güncellemesi ile birlikte bu güncellemeyi alamayacak kullanıcılarını oldukça üzecek. Büyük yenilikler gelmesi beklenen yeni güncellemeyi alamayan kullanıcılar bu fırsatları da kaçırmış olacaklar. Peki iOS 13 güncellemesini alacak olan iPhone telefonlar hangileri?

iOS 13 Güncellemesi Alması Beklenmeyen iPhone’lar

Yapılacak olan konferans ve duyuru tarihlerinin açıklanmasının ardından birçok iPhone kullanıcısı gözlerini buraya dikmiş durumda. Herkes elindeki telefonların güncelleme alıp almayacağını merak ediyor. Şuana kadar firma tarafından resmi verilen veriler bulunmuyor. Ancak eski kaldığı düşünülen iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 5 ve iPhone 5c gibi telefonların bu güncellemeden mahrum bırakılması bekleniyor. Genelde en fazla 2 yıl önce piyasaya sürülmüş olan cihazlara güncelleme sunan Apple şirketinin yeni gelecek olan iOS 13’ü hangi telefonlara sunacağı merak konusu.

Piyasaya yeni sürülmüş olan iPhone X ve iPhone XR’ın yanında iPhone 7 gibi cihazların ise iOS 13 güncellemesini sorunsuz olarak alması bekleniyor.

Gelecek Yenilikler

Yeni gelecek olan iOS 13 güncellemesi ile Apple şirketinin başta dosya yönetimi ve bazı alanlarda köklü değişikliklere gitmesi bekleniyor. Yine gece modu da gelmesi merakla beklenen değişiklikler arasında. Güncellemenin ne zaman ve hangi cihazlara dağıtılacağının net bilgisine WWDC konferansının ardından ulaşılması bekleniyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu