Instagram takipçi satın al
İlginç BilgilerListeler

Aklınızda Bulunması Gereken 8 İlginç Bilgi

Türk toplumu olarak fazlasıyla meraklı bir toplum olduğumuz apaçık ortada sizler için hazırladığımız ilginç bilgiler serimiz’e devam ediyoruz.

istanbul temizlik şirketi

Türk toplumu olarak fazlasıyla meraklı bir toplum olduğumuz apaçık ortada sizler için hazırladığımız ilginç bilgiler serimize devam ediyoruz. Arkadaşlarınız arasında bu bilgileri sohbet sırasında paylaşabilirsiniz.

Yıldız Kayması :

Yıldız Kayması

Bir yıldız kaymasında hem bir dilek tut tavsiyeleri alırız. Yıldız kayması Atmosfere girdiğinde küçük bir gök taşına dönüştüğünü biliyor muydunuz?

Cep Telefonu

Cep Telefonu

Cep telefonu hayatımıza girdiğinden beri elimizden düşmüyor. Yolda yürürken telefonla konuşma sırasında yanımızdan biri geçtiğinde istemsizce yere bakma eğilimi içerisine girersiniz.

Google Earth

Google Earth

Bu program sayesinde tüm dünyayı gezebilir yeni yerler, yeni bilgiler edine bilirsiniz. İşin garip tarafı bu programı kullanan %90 kısmı sadece kendi evlerine bakıyor.

Dünyada En Çok Satan Telefonu İphone Değil

Dünyada En Çok Satan Telefonu

İphone dünya üzerimde markalaşmış devasa kar elde etmiştir. Lakin dünyada en çok satan telefon İphone değil 2003 yılında piyasaya çıkan nokia 1110’dur.

Barış Manço

Barış Manço

Çıkardığı müziklerle kulağımızı mest eden barış manço’un gerçek adı TOSUN YUSUF BARIŞ MANÇO’dur. Türkiye de barış ismini ilk alan da Barış Manço’dur Rahmetle anıyoruz.

AK 47 (Kaleşnikof) 

AK 47 (Kaleşnikof)

Bu tüfek 1947 yılında yapılmıştır. Bu tarihte ortaya çıkmasına rağmen yeni nesil silahlardan daha iyi hasar puanına sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Yalnızlık

Yalnızlık

Kimi zaman yanlız kalırız arkadaşlarla aramız bozulur veya sevgilimizle psikologlara göre yanlızlık hissi kimse sizi takmadığı zaman değil, ilgisini beklediğiniz kişilerin sizi takmadığı zaman oluyormuş.

Erkeklere Göre Aşk

Erkeklere Göre Aşk

Çoğu kadın erkeklere aşktan almaz, duyguları yok,sevgi bilmez gibi şeyler söyler ama kadın şair yok denilecek kadar az olduğunu biliyor muydunuz

İlginiz Çekebilir

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu