Aklınızda Bulunması Gereken 8 İlginç Bilgi

Türk toplumu olarak fazlasıyla meraklı bir toplum olduğumuz apaçık ortada sizler için hazırladığımız ilginç bilgiler serimiz’e devam ediyoruz.

Türk toplumu olarak fazlasıyla meraklı bir toplum olduğumuz apaçık ortada sizler için hazırladığımız ilginç bilgiler serimize devam ediyoruz. Arkadaşlarınız arasında bu bilgileri sohbet sırasında paylaşabilirsiniz.

Yıldız Kayması :

Bir yıldız kaymasında hem bir dilek tut tavsiyeleri alırız. Yıldız kayması Atmosfere girdiğinde küçük bir gök taşına dönüştüğünü biliyor muydunuz?

Cep Telefonu

Cep telefonu hayatımıza girdiğinden beri elimizden düşmüyor. Yolda yürürken telefonla konuşma sırasında yanımızdan biri geçtiğinde istemsizce yere bakma eğilimi içerisine girersiniz.

Google Earth

Bu program sayesinde tüm dünyayı gezebilir yeni yerler, yeni bilgiler edine bilirsiniz. İşin garip tarafı bu programı kullanan %90 kısmı sadece kendi evlerine bakıyor.

Dünyada En Çok Satan Telefonu İphone Değil

İphone dünya üzerimde markalaşmış devasa kar elde etmiştir. Lakin dünyada en çok satan telefon İphone değil 2003 yılında piyasaya çıkan nokia 1110’dur.

Barış Manço

Çıkardığı müziklerle kulağımızı mest eden barış manço’un gerçek adı TOSUN YUSUF BARIŞ MANÇO’dur. Türkiye de barış ismini ilk alan da Barış Manço’dur Rahmetle anıyoruz.

AK 47 (Kaleşnikof) 

Bu tüfek 1947 yılında yapılmıştır. Bu tarihte ortaya çıkmasına rağmen yeni nesil silahlardan daha iyi hasar puanına sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Yalnızlık

Kimi zaman yanlız kalırız arkadaşlarla aramız bozulur veya sevgilimizle psikologlara göre yanlızlık hissi kimse sizi takmadığı zaman değil, ilgisini beklediğiniz kişilerin sizi takmadığı zaman oluyormuş.

Erkeklere Göre Aşk

Çoğu kadın erkeklere aşktan almaz, duyguları yok,sevgi bilmez gibi şeyler söyler ama kadın şair yok denilecek kadar az olduğunu biliyor muydunuz

Originally posted 2021-11-19 09:57:57.

Exit mobile version