HaberlerMagazinSpor

Acun Ilıcalı’nın satın aldığı takımın belli olduğu idia edildi

TV8 kanalının sahibi yapımcı Acun Ilıcalı'nın bir spor takımını alacağı söyleniyordu, son çıkan iddialara göre bu takım belli oldu. Detaylar.

Bir süredir Acun Ilıcalı’nın Avrupa’da bir futbol takımını satın alacağı söyleniyordu, bununla ilgili bir çok takımın adı geçmişti ama resmi bir açıklama yapılmadı. Son çıkan iddialara göre ise Ilıcalı’nın Hollanda Ligi’nde oynayan Fortuna Sittard takımını satın aldığı söyleniyor.

Geçtiğimiz günlerde CNN Türk kanalının resmi Instagram hesabında kendisine yönetilen soruları cevaplayan Acun Ilıcalı, bu görüşme sırasında Avurpa’da oynayan bir futbol kulübünü satın alabileceğini söylemişti.

Bu haber ile ilgili olumlu veya olumsuz bir çok sosyal medya paylaşımı yapılırken, spor yorumcusu olan Raşit Altun kendi Twitter hesabından “Acun Ilıcalı, başkanlığını Türk iş insanı Işıtan Gün’ün yaptığı Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard’ı satın aldı.” dedi.

 

Şuanda sahibi yine Türk vatandaşı olan takıma ait 3-4 milyon dolar borcun Ilıcalı tarafından karşılandığı iddia ediliyor.

Fortuna Sittard
Fortuna Sittard

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu