Haberlerİş HayatıTürkiye

Acun Ilıcalı’nın programında rekor bağış yapan Cemil Kazancı

TV8 kanalında, kanalın sahibi Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen Elazığ depremzedelerine yardım kampanyasına katılanlar arasında 2 milyon TL bağış yapan Cemil Kazancı’da vardı.

Elazığ ve Malatya’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen deprem felaketinin ardından yapılan yardım kampanyaları hız kaybetmeden devam ediyor. TV8 kanalının sahibi ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmeni olan Acun Ilıcalı’da Elazığ’da meydana gelen deprem için yardım kampanyası başlattı. Kendi kanalında yaptığı program ile bağış toplayan Acun Ilıcalı gecenin sonunda 41 milyon TL’ye ulaşırken, kampanyanın tamamlanmasına doğru 60 milyon TL’ye ulaşması hedefleniyor.

Programa katılan Hüseyin Özdilek, kampanyaya 1 milyon TL bağışladığını belirtirken, daha sonra programa katılan başka bir Kazancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Kazancı ise 2 milyon TL bağış yapacağını belirtti.

İlgili Makaleler

Cemil Kazancı kimdir

En yüksek bağış Cemil Kazancı’dan geldi

Yarım kampanyasına katkıda bulunmak isteyen Cemil Kazancı, Acun Ilıcalı’ya ulaşacak bu kampanya için 2 milyon TL bağışlayacağını belirtti. Yaptığı bu bağışla gecenin en yüksek bağışını da kendisi yapmış oldu.

Cemil Kazancı Kimdir?

Aslen Rizeli olan Cemil Kazancı, 1961 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1997 yılında Aksa Enerji’yi kurmuştur. Halen Kazancı Holding ve Aksa Enerji Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatını sürdüren Cemil Kazancı ayrıca, Kazancı Holding ve Grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyeliği de yapmaktadır.

Forbes dergisine göre 550 milyon dolar servetiyle Türkiye’nin en zenginleri listesinde yer almaktadır.

Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır. Cemil Kazancı’nın eşi Cook Shop Restaurant’ların sahibi olan Ayşe Kazancı dır.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu