Haberlerİş HayatıSpor

A Spor muhabiri Ali Koç’a sorduğu soru yüzünden işten atılıyor

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un 19 Şubat 2020 tarihinde düzenlediği basın toplantısında başkana soru soran Göktuğhan Argın, işinden tazminatsız atılmak istendiğini açıkladı. A Spor muhabiri Göktuğhan Argın gerekçenin ise “kurumu zor durumda bırakacak soru sormak” olduğunu söyledi.

Göktuğhan Argın

A Spor kanalında muhabirlik yapan Göktuğhan Argın, basın toplantısı sırasında Fenerbahçe Kulübü Başkanı’na “Fenerbahçe’ye şike kumpası yapıldığı dönemde bazı dosyaları gördüm. FETÖ’cü bir polisin ifadesi vardı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Aziz Yıldırım‘ın durduğu yerde durursa bir gün o burada olacak, o yargılanacak diye tehditte bulunmuştu. Bu tavrı düşündüğünüzde uyuyan hücreler size karşı hareket etmiş olabilir mi? Konuya dair suç duyurusunda bulunacak mısınız?” sorunu yöneltmişti.

İlgili Makaleler

Sorulan bu soruya Ali Koç ise “Çalıştığın kanal gibi fantastik bir soru” şeklinde cevap vermişti.

ARGIN “KURUMU ZOR DURUMDA BIRAKACAK SORU SORDUĞUM GEREKÇESİYLE ÇIKARILACAĞIM” DEDİ

Yaşanan bu olayın ardından kendi Twitter hesabından bir takım açıklamalar yapan Argın, “Dün Fenerbahçe Başkanı Sayın Ali Koç’un düzenlemiş olduğu basın toplantısına katılıp kurumu zor durumda bırakacak soru sorduğum gerekçesiyle hukuk kurallarına uymayan bir usulle A Spor’daki işime tazminatsız son verilmek istendiği tarafıma söylendi” paylaşımını yaptı.

Göktuğhan Argın kısa bir süre önce yine A Spor ekranlarında yayınlanan spor programında sunucu Setenay Cankat ile canlı yayında tartışmış  ve daha sonra stüdyoyu terk etmişti.

Göktuğhan Argın Twitter paylaşımları

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu