İlginç BilgilerListeler

49 Yaşındaki Kadın Şubat Ayında Yorganıyla Evlenecek

istanbul temizlik şirketi
49 Yaşındaki Kadın Şubat Ayında Yorganıyla Evlenecek

İngiltere’de Exeter şehrinde yaşayan 49 yaşındaki ressam Pascale Sellick, yorganıyla arasındaki ilişkiyi ‘Şimdiye kadar yaşadığım en samimi ve güvenilir ilişki’ diye açıklıyor.

Yorganıyla evlenme kararınıda “Yorganım her zaman yanımda oldu. Onu o kadar çok seviyorum ki, insanları bu önemli birlikteliğime tanık olmaya davet ediyorum” diyerek açıklıyor. 10 Şubat 2019 tarihinde yapacağı düğününe bütün arkadaşlarını ve mahalledeki komşularını davet etmiş.

49 Yaşındaki Kadın Şubat Ayında Yorganıyla Evlenecek

Pascale Sellick, düğünü için hazırlıklarını yaptığını, düğünde gelinlik yerine gecelik giyeceğini ve geceliğinin altına kabarık ev terlikleri giyeceğini söylerken, düğüne katılacak olan misafirlerinde yanlarında pijamalarını, oyuncak ayılarını ve sıcak su torbalarını getirmesi gerektiğini iletmiş.  

Bunlarlada yetinmeyen kadın, birde düğününün sorunsuz geçmesi için bir organizasyon firmasıyla anlaşmış. Şahsen bu düğünden çok kalabalık bir pijama partisi gibi geldi bana. 🙂

49 Yaşındaki Kadın Şubat Ayında Yorganıyla Evlenecek

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu