ListelerOyun Dünyası

God’s Trigger Oyun İncelemesi

Oyunda cennetin koruyucusu bir melek ve cehennemden çıkıp gelen bir iblisle beraber Dünya’yı kurtarmaya çalışacağız. Bunu yaparken de tek engelimiz olduğunu düşündüğüm Mahşerin Dört Atlısı’nı güzelce bir pataklayacağız. Eğer bu bile heyecanlanmanıza yetmiyorsa, ne yeter bilmiyorum. Ancak beni heyecanlandıran şey bundan ziyade God’s Trigger’ın Hotline Miami tarzında olan oyunların furyasına kapılmış olmasıydı. 

Son dönemlerde oldukça popüler olan ve bana kalırsa Mr. Shifty ile zirvesini yaşayan, bu türü kendi içinde eklediği yeniliklerle çok daha eğlenceli bir hale getireceğe benziyor. Zaten özel yetenek kullanımının bu türün oyunlarında ne kadar işe yaradığını görmüştük daha önce. Burada da cehennem ve cennet konseptini güzelce yedirip bize vereceklerdir diye düşünüyorum. Bunu yanı sıra oldukça eğlenceli ve yaratıcı görünen boss savaşlarının da olacak olması büyük bir artı. 

Yine daha önce Alienation dışında çok fazla kaliteli üyesini göremediğimiz co-op bir oyun olacak God’s Trigger. Online veya yerel olarak arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz GT’yi isterseniz tek başınıza da oynayabileceksiniz. Kısaca oyun radarımıza girmeyi başardı ve çıktığı güne kadar da öyle kalacak.

God’s Trigger Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi :Win XP 32 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci :Celeron E1500 Dual-Core 2.2GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4800+

RAM : 2 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı : 3 GB

Ekran kartı :GeForce GT 330 ya da Radeon HD 6530D(+256MB)

DirectX :DX 9

God’s Trigger Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon

İşlemci :Core 2 Duo E7500 2.93GHz ya da Phenom II X2 560 Black Edition

RAM : 4 GB

Gerekli Boş Harddisk Alanı : 3 GB

Ekran kartı :GeForce GT 545 DDR3 ya da Radeon HD 6670(+512MB)

DirectX :DX 10

Gods Trigger Gameplay Video

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu