EDİTÖR BAŞVURU
Tasarımlar ve SanatHayvanlar AlemiListeler

30 Sevimli Vahşi Hayvan ve Evcil Hayvan Çizimi

Vahşi hayvanlar ve evcil hayvanları çizerek hazırlanmış bir birinden güzel 30 adet harika hayvan çizimi sizin için bir araya getirildi.

Sosyal medyada puffygator olarak tanınan Nana Qi isimli sanatçı, hayvan çizimi yaparak mutluluk yaymayı, herkesi sevindirmeyi kendisine misyon olarak belirlemiş ve bu kapsamda rüyaları anlatır gibi illüstrasyonları hazırlayarak sosyal medyada paylaşıyor. Hayvan illüstratörlüğün yanında aynı zamanda heykeltıraş olan sanatçı bir çok yerde sergilerde açıyor. Hazırladığı hayvan çizimleri arasından en güzellerini sizin için hazırladık.

Mart 2019 tarihinde hayvan çizimi yapmaya başlayan sanatçı insanları rahatlattığı için tema olarak genelde hayanları kullanıyor. Çizimlerinde her türden vahşi ve evcilleştirilmiş hayvanı kendi canlı stilinde çiziyor ve her bir illüstrasyon görenleri kendisine hayran bırakmayı başarıyor. Şuanda 115 binden fazla takipçisi onun neler yapacağını merakla bekliyor.

Sanatçının hazırladığı bütün hayvan çizimleri bu sosyal medya hesaplarından görebilirsiniz. Instagram | twitter.com

Originally posted 2021-11-19 09:55:08.

İlginiz Çekebilir

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu