HaberlerPolitika

Yeni partinin ilk görüşmesi Kaz Dağlarında yapılmış

Eski AK Parti’li millet vekillerinden Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun bir araya gelerek yeni bir parti kuracakları iddiası bir süredir gündemi bir hayli meşgul etmekte. İkilinin yeni parti fikrini ise ilk olarak, aileleriyle birlikte gittikleri Kaz Dağları gezisinde gündeme getirdikleri söyleniyor.

İkisinin birlikte bir parti kuracakları hatta onlara Abdullah Gül’ün de eşlik edeceği düşünülüyor ve bir çok gazeteci tarafından dillendiriliyordu. Fakat son iddialar ise birlikte parti kurmaktan vazgeçtikleri ve ikisininde ayrı ayrı parti kurma kararı aldığı söyleniyor.

“AKP İSTER 35, İSTER 55 ALSIN KURACAĞIZ”

"AKP İSTER 35, İSTER 55 ALSIN KURACAĞIZ"

İlgili Makaleler

Bir dönem AKP’nin önde gelen siyasilerinden olan isimlerin bir araya gelerek kuracağı söylenen partinin lideri olarak lanse edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni yol arkadaşlarına “AK Parti ister yüzde 35, ister yüzde 55 oy alsın, biz yola çıkıyoruz”  dediği belirtiliyor.

Yeni partide AKP’li millet vekilleri de yer alacak

Yeni kuracak olan partinin ismi, amblemi, kurucuları vs. hiçbir şey henüz belli olmasa da söylenenlere göre yeni kurulacak parti için AK Partide millet vekili olan 10 kişiyle de dirsek teması halinde olunduğu belirtildi.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu