ListelerOyun Dünyası

PlayStation Plus Mart ayı ücretsiz oyunları belli oldu

Daha önceden yapılan açıklamayla Mart 2019 tarihinden itibaren PlayStation Plus abonesi olan PlayStation 3 ve PS Vita kullanıcılarına ücretsiz oyun verilmeyeceği belirtilmişti ve Mart ayı PlayStation Plus oyunları belli olunca bu açıklamanın da yürürlüğe girdiği belli olmuş oldu. 

Mart 2019 PS Plus abonesi olan PS4 ve PS4 Pro kullanıcıları ise şanslı, Şubat ayında aldıkları AAA kalitesindeki ücretsiz oyunları yüzü gülen aboneler, bu ay ise Call of Duty: Modern Warfare Remastered ve The Witness gibi iki değerli oyuna sahip olabilecekler. Hediye edilen oyunlardan Call of Duty zaten efsane olmuş bir oyun ve yoğun istekle PS4 için remastered edilmişti. 

PlayStation 4 Mart 2019 Ücretiz oyunları

  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered (Activision)
  • The Witness (Thekla)

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu