HaberlerListelerSpor

Galatasaray, Fatih Terim’e Ömürlük İmza Attırdı

Bipspor’un iddialarına göre Galatasaray’da yöneticilerin ve taraftarların merakla beklediği sözleşme sonunda yapıldı. Yeni sözleşmeyle birlikte Fatih Terim 5 yıl daha Galatasaray Teknik Direktörü olacak.

İMZALANAN SÖZLEŞME ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA TFF’YE BİLİRİLECEK

İddiaların detaylarına baktığımızda ise Abdurrahim Albayrak ve Mustafa Cengiz ile Fatih Terim’in avukatı Rezan Epözdemir buluştular ve pazarlıkların ardından her konuda anlaşma sağlandı. İkili arasında yapılan sözleşme tam 5 yıllık. İmzalanan sözleşmenin bitiş tarihi ise Mayıs 2024 olacak, şimdilik açıklanmayan sözleşme önümüzdeki hafta TFF’ye gönderilecek.

FATİH TERİM’İN YILLIK MAAŞI NE KADAR OLACAK?

FATİH TERİM'İN YILLIK MAAŞI NE KADAR OLACAK?

Fatih Terim’in yıllık maaşıyla ilgili olarak ek bir talepte bulunmadığı ve hali hazırda devam eden kontratta yer aldığı gibi yıllık 3 milyon euro üzerinden devam edilecek ve sözleşmede herhangi bir tazminat maddesi yer almayacak.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu