HaberlerListeler

AnTuTu Güncellenen En İyi 10 Android Telefon Listesini Yayınladı

2018 yılının ilk çeyreğinin ardından bir çok akıllı telefon üreticisi yeni modellerini duyurmaya başladı. Duyurulan bu modellerin ardından performans testleri için artık neredeyse otorite sayılmaya başlanan AnTuTu, en son Ağustos ayında çıkan modellerin ardından en iyi 10  akıllı telefon listesini neredeyse baştan sona güncelledi. 

Son kullanıcının çok fark edemeyeceği kadar detaylı testler sonucunda ortaya çıkan sonuçlar ise biraz şaşırtıcı oldu diyebilirim. İlk 10 sıralamaya giren modeller arasında yer alan tek bilindik marka ve model Samsung Galaxy Note 9 modeli olurken, listenin ilk sırasında Xioami firması yer alıyor. Şuanda en iyi android akıllı telefon modeli olarak Xiaomi Black Shark modelindeki oyun telefonu gözükürken, ikinci sırada ise Meizu 16 Plus, üçüncü ise Smartistan Nut R1 modeli oldu.

Listeye 8. sıradan girebilen Samsung Galaxy Note 9 ile listede ilk 10 da yer alan bütün akıllı telefonlarda Snapdragon 845 yonga seti bulunurken, aralarında fark oluşmasının sebebi ise kullanılan yazılım, farklı donanımlar ve telefon ısı yönetiminden kaynaklandığını söyleyebiliriz. 

Artık ülkemizde resmi olarak yer alan Xiaomi’nin mağazalarına giderek rakiplerine kıyasla çok daha ucuza daha fazla performans sunan akıllı telefon modellerini inceleyebilirsiniz.

10- Mi MIX 2S

10- Mi MIX 2S

9- Mi 8

9- Mi 8

8- Samsung Galaxy Note 9

8- Samsung Galaxy Note 9

7- OnePlus 6

7- OnePlus 6

6- Oppo Find X

6- Oppo Find X

5- Xiaomi Mi 8 Explorer

5- Xiaomi Mi 8 Explorer

4- vivo NEX S

4- vivo NEX S

3- Smartisan Nut R1

3- Smartisan Nut R1

2- Meizu 16 Plus

2- Meizu 16 Plus

1- Xiaomi Black Shark

1- Xiaomi Black Shark

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu