ListelerYeme - İçme

Yemeye Kıyamayacağınız Kadar Güzel Görünen 17 Turta

Turta yapmayı düşünüyorsanız ve yaptığınız turtalarda değişik tasarımlar olsun istiyorsanız bu içeriğe bakmanız gerek. Yenmeyecek kadar güzel turtalar.

Şükran Gününün en önemli ve tabi ki lezzetli detayı turtalardır. Liz Joy isimli pasta ustası bu güne özel içerisinde kendi hikayesini barındıran harika tutarlar yapmış. Böyle turta eminim daha önce görmediniz.

Hazırladığı turtalarda Little Red Riding Hood gibi hepimizin bildiği masallardan hikayeler anlatıyorlar. Disney’den Peter Pan, Ursula ve Ariel’e ve Game Of Thrones’daki ejderhasıyla Khaleesi’ye zevkli göndermeler yapıyor. Ve Liz, küçük bir kar küresindeki bir kız, vahşi doğada maceralar yaşayan bir çocuk ya da ayın kenarında oturan bir peri gibi kendine has hikayeler anlatıyor.

Yemeye kıyamayacağınız güzellikteki turtaları hazırlarken görsellerdeki en ince detaylarına kadar düşünmüş. Bu turtalara baktığınızda yemeseniz bile gözünüzü doyurmaya yetecek. Şahsen benim önüme böyle turta getirseler kesinlikle kesemem. :)

Aşağıdaki turtalar hakkında sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum. Liz Joy’un hazırladığı diğer ürünler için aşağıdaki instagram sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Daha fazla bilgi: Instagram

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu