HaberlerTeknoloji

Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max içe doğru katlanan bir tasarımla görüldü

Xioami markasının ilk katlanabilir telefonu Mi Mix 4 Pro Max olabilir. Xiaomi'nin içe doğru katlanabilir telefonu çalışır halde görüldü.

Bir süredir Xiaomi’nin katlanır telefonu merakla bekleniyordu. Ortaya çıkan son görüntülerin ardından bu bekleyişin kısa süreceği ortaya çıktı. Mi Mix 4 Pro Max modeli ilk katlanabilir Xiaomi akıllı telefon olacak.

Leakster Digital Chat Station’da ortaya çıkan fotoğraflarda Xiaomi Mi Mix 4 Pro Max olarak adlandırılacağı iddia edilen akıllı telefonun aynı rakipleri Samsung Galaxy Z Fold2 ve Huawei Mate X2 modelleri gibi içe katlanır tasarıma sahip olacağı söyleniyor.

Şubat ayında TENAA’da M2011J18C model numaralı katlanabilir bir telefon ortaya çıkmıştı. Bununla birlikte, Display Supply Chain Consultants’ın kurucusu Ross Young’a göre, bu yıl piyasaya üç Xiaomi katlanabilir ürün sürülecek.

İlgili Makaleler

Xiaomi katlanabilir telefon

Xiaomi katlanabilir telefon

Mi Mix 4 Pro Max hakkında özellikle China Star’ın (CSOT) Samsung Display yerine katlanabilir panelleri tedarik edeceğini söyledi. Ekran tamamen açıkken 8.03″ büyüklüğünde 90 ve 120 Hz tazeleme hızına sahip olması bekleniyor. Kullanılan ikincil ekranın ise 6.38″ büyüklüğünde olacağı iddia ediliyor.

DCS , Pro Max’in 10x periskop lens ile birlikte 1 / 1.28” IMX700y adlı büyük bir kamera sensörüne sahip olacağını da sözlerine ekledi. Telefon ayrıca hızlı şarjlı büyük bir bataryaya ve büyük bir fiyat etiketine sahip olacak.

Kaynak

 

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu