HaberlerListeler

Xiaomi Mi 9’un AnTuTu Test Puanı Belli Oldu

Dünyanın en hızlı gelişen ve büyüyen teknoloji firmalarından birisi olan Xiaomi yeni tepe modeli akıllı telefonunu 20 Şubat tarihinde düzenleyeceği etkinlikte bütün dünyaya tanıtacak.  Xiaomi Mi 9 olarak adlandırılacak yeni model ile ilgili bir çok detay internete sızmış ve artık herkes tarafından bilinir halde.  Son olarak bugün Xiaomi Mi 9’un AnTuTu test sonucu firmanın başkan yardımcısı tarafından açıklandı. Yaptığı açıklamada yeni telefonun 387.851 puan aldığını belirtti.

AnTuTu testinde harika bir sonuç.

AnTuTu testinde harika bir sonuç.

Xiaomi Mi 9 performansı oldukça etkileyici, çünkü AnTuTu platformunun Snapdragon 855 yonga seti kullanan cihazlar için referans puanı 362.110 ve Mi 9 bu puanın bir hayli üstünde puan aldı.  14 Şubat tarihinde Xiaomi’nini kurucu ve aynı zamanda CEO’su Lei Jun, Xiaomi Mi 9 telefonunun “gerçek bir kamera” ile piyasaya çıkacağını belirtti ve kamera konusunda firmanın ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.

Xiaomi Mi 9 teknik özellikleri

Xiaomi Mi 9 bu yılın tepe modellerde kullanılacak işlemcisi Snapdragon 855 yonga setinden gücünü alacak, telefonda 6.4 inç büyüklüğünde ve parmak izi okuyucu entegre edilmiş AMOLED ekran kullanılacak. Arka kısmında alt alta sıralı dizili 3 lens yer alıyor. Son olarak kutusundan MIUI 10 arayüzüne sahip Android 9.0 Pie işletim sistemiyle çıkacak.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu