HaberlerTV Yayınları

Survivor Türkiye Yunanistan Yayından Kaldırılacak Mı?

Son günlerde ortaya çıkan iddialara göre Survivor Türkiye – Yunanistan formatı TV 8 ekranlarında yayından kalkacak. Şimdiye kadar yayınlandığı dönemler en çok izlenen program olma ünvanını elinde bulunduran Survivor, 2019 yılı için beklenen ilgiyi bir türlü göremedi. Yine iddialara göre bu formatın yerine yine önceki yıllardaki gibi Survivor ünlüler – gönüllüler arasında geçecek bir formata geçilecek.

SURVİVOR EKRANLARA VEDA EDECEK

Survivor Türkiye – Yunanistan formatı kısa bir süre içerisinde final yapacak ve onun yerine 1 Mart 2019 tarihinde yeni Survivor 2019 yeniden, yeni yarışmacılarla başlayacak. TV 8 kanalının da en çok kazandığı gelir kapısı Suvivor 2019 Acun Ilıcalı’yı mutlu etmedi. Yeni format aslında başarılı tevizyoncunun bir yarışma yapıp iki ülkede birden yayınlayarak az işle çok para kazanma taktiğininde tutmadığı belirtiliyor. 

İlgili Makaleler

Yeniden Survivor Ünlüler – Gönüllüler Formatına dönülecek mi?

Yeniden Survivor Ünlüler - Gönüllüler Formatına dönülecek mi?

Henüz Acun Ilıcalı tarafından bir açıklama yapılmasa da 1 Mart tarihine kadar 15 gün içerisinde yeni bir ünlüler takımı kurulacak, hali hazırdaki yarışmada yarışan Türkiye takımı ise gönüllüler olarak yarışmaya devam edecek ve yeni formata geçilmiş olacak. 

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu